DAJ CYNK

Nowy ekran blokady w Windows Phone 8.1

21.07.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6380

Ważne 12

4

Microsoft szykuje kolejne zmiany w Windows Phone 8.1. Użytkownicy deweloperskiej wersji systemu wkrótce otrzymają nowy ekran blokady.

Microsoft szykuje kolejne zmiany w Windows Phone 8.1. Użytkownicy deweloperskiej wersji systemu wkrótce otrzymają nowy ekran blokady.



Skorzystanie z programu deweloperskiego Microsoftu/Nokii nie jest skomplikowane i co istotne, nie wymaga dodatkowych opłat. W gruncie rzeczy każdy może sobie zainstalować najnowszą wersję systemu Windows Phone.

Zobacz: Jak pobrać Windows Phone 8.1

O ile w ostatnich dniach sens tej operacji maleje, a to z powodu rozpoczęcia oficjalnej wysyłki Nokii Cyan - bazującej na Windows Phone 8.1 aktualizacji dla Lumii, o tyle teraz wersja deweloperska ponownie staje się interesująca. Nowy ekran blokady to kolejne odejście Microsoftu od skrajnego minimalizmu, w kierunku bardziej rozbudowanej i efektownej personalizacji:

Nowy ekran blokady póki co ma dwie wady. Działa tylko w urządzeniach z 1 GB pamięci RAM i dobrze wygląda jedynie z ustawionym językiem angielskim.

Źródło tekstu: PocketNow, wł

Komentarze
Zaloguj się
28. darase
1

2014-07-22 12:01:19

Wlo Twoja odpowiedź jest na wysokim poziomie :)Pozdrawiam.P.S. Ciężko dodawać komentarze z Opery mini.

Odpowiedz

27. wlo
-2

2014-07-22 10:51:33

darase - ja używałem XP do zeszłego roku - na słabym komputerze - PIII800MHz - nie zawieszal się, jeśli czego nie spieprzylem sam. Mam na nowym komputerze 7 teraz - nie wiesza się jak na razie, nawet jak sam cos spieprzę ;-)

Odpowiedz

26. darase
0

2014-07-22 10:45:25

@25. Może jesteś zbyt młody i nawet nie miałeś XP-eka ale mniej mi się wieszał od 7-mki nawet nie wspomnę o Viście.Każdy ma prawo do własnej opini nawet gdy się komuś nie podoba.Słowo "ogarnij" sugeruje na osobę w bardzo młodym wieku.Poczekaj aż system Windows dla telefonów zostanie trochę bardziej rozbudowany, wtedy porozmawiamy o wspaniałości.P.S. Poczciwy to nie wspaniały.Czemu piszesz to czego nie napisałem?

Odpowiedz

25. ~
1

2014-07-22 08:47:10

@24 - ogarnij się. Napisałeś głupotę o wspaniałości XP i zostałeś słusznie zjechany. Nikt nie twierdzi, że Windows jest bez wad, odniesiono się tylko do twojej głupiej opinii. Ponadto wcześniej pisałeś o systemie na PC, a teraz porównujesz go do tego z telefonu. NAprawdę, jakbyś sam nie wiedział czego chcesz i patrząc na twoje posty na forum - tak chyba właśnie jest.

Odpowiedz

24. darase
-1

2014-07-22 08:31:34

Mam winde 7 professional(i nie starego pc) i cudów nie ma.Ale zabolało :DPrzepraszam znafców Windows to "najlepszy system".Jeżeli potrzeba 1GB RAM na wypasiony ekran blokady to nie mam więcej pytań.Teść ma nokię z super windowsem i już dwa razy miał takie zacięcie, że nie można było się dodzwonić :)P.S. Nie obrażajcie ludzi w swoich komentarzach bo to jest niski poziom kultury osobistej.

Odpowiedz

23. ~Astral
0

2014-07-21 17:44:30

@12. Bajery to coś co z definicji nie jest niezbędne dla większości użytkowników - to raz. Po drugie to widać nie bardzo wiesz co to jest RAM i jak ona działa - to, że jest jakaś możliwość personalizacji wcale nie oznacza, że mówiąc potocznie "siedzi to w RAM-ie" i ją obciąża."...systemy dużo gorsze od poczciwego XP" - cóż za "fachofa" opinia "znafcy" OS-ów ha ha ha haMoże byś już pozbył się wiekowego PC-ta na którym nie da się zainstalować sensownego OS-u tylko takie niewspierane już staroci jak XP-ek. Może jakbyś zobaczył jak wyglądają współczesne OS-y komputerowe to nie pisałbyś bzdur.

Odpowiedz

22. ~Astral
0

2014-07-21 17:26:37

@8. Słuszna uwaga. Obecnie ceny modułów pamięci RAM wielkości 1 GB już nie są drogie, a dodatkowo gdyby Nokia (tudzież Microsoft) kupowali ich więcej to pewnie mogliby liczyć na większe rabaty.

Odpowiedz

21. ~Astral
1

2014-07-21 17:16:31

@20. Mylisz się. Parodia to jest wtedy, jak ktoś niezainteresowany wchodzi w newsa i jeszcze go komentuje wyrażając jakieś dziwne pretensje, ze ten news w ogóle istnieje ;-)

Odpowiedz

20. Lukasz88
-1

2014-07-21 16:58:00

Nowy ekran blokady na Windowsie i już news na telepolis - parodia.

Odpowiedz

19. ~
0

2014-07-21 15:52:35

@12 - Chryste Panie co za dyletant z ciebie. Można dyskutować o interfejsie, szczególnie o zmianach w 8, choć i Aero w 7 miało przeciwników (tylko dało się łatwo wyłączyć), jednakże pisząc, że nie ma różnicy pomiędzy tymi systemami, a XP zwyczajnie bredzisz... Życzę chociażby miłego korzystania z SSD pod XP, ostrej jazdy z 64 bitową wersją, albo właśnie - istotna różnica w zarządzadniu RAM.

Odpowiedz

18. ~Lol
0

2014-07-21 15:34:36

@darase w jakim ty świecie żyjesz? Windows 7 i 8 są lepsze od XP, przynajmniej w wykorzystywaniu zasobów. Taki i5 na XP nawet 50 procent mocy by nie wykorzystał...

Odpowiedz

17. ~gosc
0

2014-07-21 13:45:17

zainstalowałem ale blokada nie zmieniła sie:(

Odpowiedz

16. ~jarko
0

2014-07-21 11:53:11

A nie wiecie kiedy wyjdzie aktualizacja do 8.1 dla Lumii 520 Orange? Byłbym wdzięczny za wszelkie informacje :)

Odpowiedz

15. ~Fobs
0

2014-07-21 11:14:59

Już jakiś czas temu. Nie wiem czy dawno czy nie dawno :D

Odpowiedz

14. wlo
0

2014-07-21 11:11:44

~Fobs - ktoś tu, na Telepilis, pisał już tydzień temu, ze właśnie mu się Nokia 625 aktualizuje... Więc jak to jest - już, czy już dawno?

Odpowiedz