DAJ CYNK

Nowy dekoder Netia Player 2.0

17.03.2017

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 12895

Ważne 7

4

Netia udostępniła nowy dekoder Netia Player 2.0 (N7800), tzn. następcę wersji 1.5 (N7700), której używa obecnie najwięcej użytkowników Telewizji Osobistej.



Netia udostępniła nowy dekoder Netia Player 2.0 (N7800), tzn. następcę wersji 1.5 (N7700), której używa obecnie najwięcej użytkowników Telewizji Osobistej.

Model 2.0 to lepsze parametry techniczne, tj. szybszy procesor i większa pamięć podręczna, wraz z nowym oprogramowaniem znacznie poprawiają komfort użytkowania urządzenia i pozwalają na dalszy rozwój usługi telewizji o nowe aplikacje i funkcje.

Dekoder z Internetem można podłączyć albo kablem sieciowym Ethernet albo poprzez Wi-Fi - urządzenia obsługuje najszybszy standard 802.11ac, dzięki czemu użytkownicy przestaną narzekać na słabe połączenie, a operator będzie mógł przestać rekomendować podłączenie za pomocą kabla. Urządzenie obsługuje rozdzielczość HD, a także posiada zainstalowane najpopularniejsze kodeki potrzebne do odtwarzania zewnętrznych treści multimedialnych.



Operator chwali się także mniejszym o 2 W zużyciem energi: w nowym sprzęcie pobór mocy wynosi 10W, a w trybie czuwania zaledwie 0,5W.

Netia Playery 2.0 domyślnie wyposażony jest w nowe oprogramowanie, do którego w ostatnim czasie zaktualizowane zostały urządzenia N7700. Aktualizacja oprogramowania wprowadza m.in. nowy interfejs użytkownika, który zwiększyć ma komfort użytkowania oraz dać więcej możliwości użytkowych.

Źródło tekstu: Netia, wł

Komentarze
Zaloguj się
27. adijos93
0

2017-12-15 15:42:44

Youtube już jest w Netia Player 2

Odpowiedz

26. whothor
1

2017-03-20 14:48:28

No netia dogania konkurencje, winszuje!U mojej teściowej już jest nowy dekoder, co śmieszne, dzieciaki jak wcześniej narzekały, ze internet tylko z kabla tak teraz wszyscy podłączeni do wifi, i telewizje sie lepiej ogląda. Jest plus ale nie dla babci

Odpowiedz

25. ~co z ta netia
0

2017-03-19 20:45:27

Bylo kiedys yutoub w aplikacji dekodera teraz niema,byl bezplatny dostep do tvn player teraz niema. nowe menu dali do dekodera .ktore to tnie sie jak niewiem co sprobujcie ustawic 2a przypomnienia programu . raczej zniechecaja teraz.

Odpowiedz

24. ~
0

2017-03-19 15:07:59

@M@jkel To by sie mniej wiecej zgadzalo z % prloli. W tygodniu oczywiscie mniej, poniewaz za...dalaja do roboty i nie maja czasu na nic innego.

Odpowiedz

1

2017-03-19 00:38:45

@4 sluszne spostrzezenie. tendencja do tego, by rezygnowac z telewizji w mieszkaniach jest coraz większa. wiadomo, ze u młodszych osób w szcególnosci, starsi sie juz raczej nie odzwyczają

Odpowiedz

22. ~Gliwice
0

2017-03-18 21:54:53

Więc YouTube nadal ten Player nie będzie obsługiwać?

Odpowiedz

21. ~tkubon
0

2017-03-18 17:11:57

@20: nie mam tv, bo nie oglądam tylko net, funbox 2.0 sprawuje się super

Odpowiedz

20. ~xxx
0

2017-03-18 16:46:57

@19 masz ftth z tv? Jak tak to czy dekoder samsunga i jak się sprawuje?

Odpowiedz

19. ~tkubon
0

2017-03-18 15:37:06

@11: Mam na FunBoxie z Orange ac i starszy router w tym samym miejscu siał mniejszy zasięg niż to co mam obecnie i to w tym samym pasmie.

Odpowiedz

18. Przeniu12
0

2017-03-18 13:29:08

PFf POLSAT ma lepsze dekodery nie ma to jak EVOBOX

Odpowiedz

14. ~xx
0

2017-03-18 10:57:58

mam nadzieję że ten wreszcie wspiera format audio DTS

Odpowiedz

12. ~
1

2017-03-18 09:30:04

A co to znaczy "polepszy transfery"? :D

Odpowiedz

11. ~Bukas
0

2017-03-18 08:53:10

Akurat standard ac nie spowoduje ,,lepszego połączenia/''/'' a co najwyżej polepszy transfery

Odpowiedz

10. M@jkel
0

2017-03-18 08:38:28

@2 codziennie 65% Polaków, kilka razy w tygodniu dodatkowe 27%

Odpowiedz

9. ~
0

2017-03-18 07:51:58

Netia to ta śmieszna firemka, którą reklamowały małpy i kot?

Odpowiedz