DAJ CYNK

Nowości Plantronicsa w rodzinie BackBeat Fit

Dodane przez: sirmark

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2809

Plantronics zapowiedział nowe sportowe portfolio akcesoriów z rodziny BackBeat FIT, oferującej bezprzewodowe słuchawki dopasowane do różnych typów aktywności fizycznej. Ceny jednak do niskich należeć nie będą.Plantronics zapowiedział nowe sportowe portfolio akcesoriów z rodziny BackBeat FIT, oferującej bezprzewodowe słuchawki dopasowane do różnych typów aktywności fizycznej. Ceny jednak do niskich należeć nie będą.

Rodzinę BackBeat FIT to akcesoria z segmentu premium i jak zapewnia producent zapewniają wygodę, stabilność i trwałość. Wśród nowych produktów znajdują się BackBeat FIT 300, BackBeat FIT 500, a także serie BackBeat FIT Training Edition oraz BackBeat FIT Boost Edition, obie posiadające specjalne funkcje aplikacji Pear Personal Coach App.Pear Personal Coaching App wspólnie z Plantronics BackBeat Fit to połączenie, które pomóc ma zaplanować i przeprowadzić profesjonalny trening bez ponoszenia wysokich kosztów na "żywego" trenera osobistego. Jaj zachwala producent harmonogramy ćwiczeń zostały przygotowane przez najlepszych trenerów, takich jak Andrew Kastor, trener olimpijski oraz jego żona Deena Kastor, olimpijka, która biła światowe rekordy w bieganiu, a także Matt Dixon, trener triathlonistów. Użytkownicy dostaną nielimitowany dostęp do 12 treningów oraz półroczny dostęp do pełnej biblioteki ćwiczeń Pear, w tym również do indywidualnych wskazówek do całego programu, mających pomóc w osiąganiu jak najlepszych wyników.Rodzina BackBeat FIT:

  • BackBeat FIT 300 to jedne z najlżejszych na świecie słuchawek Bluetooth, o dyskretnej konstrukcji przeznaczone zarówno do lżejszych ćwiczeń jak i codziennego użytku. Konstrukcja odporna jest na pot (IPX5), a akumulator zapewnia do 6 godzin pracy.
  • BackBeat FIT 500 to seria dla tych, którzy lubią aktywność fizyczną i szukają nausznych bezprzewodowych słuchawek. Wygodne nauszniki z pamięciowej gąbki zapewnią izolację od odgłosów z zewnątrz, pomagając skupić się na dźwięku. Czas pracy na akumulatorze wynieść ma do 18 godzin.
  • Edycje BackBeat FIT Training i BackBeat FIT Boost powstały na bazie ulepszonych bezprzewodowych wodoodpornych słuchawek BackBeat FIT, rozbudowanych o nowe pakiety oferujące pomoc w stawianiu sobie kolejnych wyzwań i osiąganiu coraz lepszych wyników. Training Edition gwarantuje nielimitowany dostęp do 12 wybranych treningów PEAR Personal Coaching App oraz półroczny dostęp do aplikacji oraz członkostwo. W skład Boost Edition wchodzi wszystko to, co w Training Edition, a dodatkowo saszetka ładująca o klasie wodoszczelności IPX5, zrobiona z szybko schnącego materiału, która pozwala na dodatkowych 10 godzin słuchania. Dotykowy wskaźnik stanu baterii informuje o poziomie naładowania słuchawek i saszetki.

Na koniec informacje o cenach.
Seria BackBeat FIT 300 będzie dostępna pod koniec października w czterech kolorach (czarno-szary, granatowo-niebieski, niebiesko-szary, szaro-limonkowy zielony i szaro-koralowy) w cenie 100 euro.
Seria BackBeat 500 będzie dostępna od listopada w dwóch kolorach (morskim i czarnym), także w cenie 100 euro.
BackBeat FIT Boost Edition będzie dostępna od listopada w dwóch kolorach (czarny i niebieski) w cenie 160 euro.
BackBeat FIT Training Edition będzie dostępna w 2018 roku w cenie 130 euro.

Dla porównania, dostępny obecnie bardzo dobry model BackBeat FIT dostępny jest w cenie 370 zł (ok.86 euro).

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Plantronicsa

Źródło tekstu: Plantronics, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu