DAJ CYNK

Nowości i zmiany cen w sieci Play

26.04.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4720

Ważne 0

0

Operator fioletowej sieci zmienia ceny wybranych urządzeń, w tym przede wszystim iPhone'ów i Samsungów.



Operator fioletowej sieci zmienia ceny wybranych urządzeń, w tym przede wszystim iPhone'ów i Samsungów.

Zmienione ceny urządzeń dotyczą zarówno ofert standardowych, jak i taryf specjalnych dla biznesu. Wśród smartfonów z nowymi cenami znalazły się między innymi:


W ofercie Stan Nielimitowany DOM Wi-Fi (+50/70/80) dostępne są nowe zestawy 2 za 1:
Zobacz: Zmiany cen urządzeń w sieci Play



W ofercie Play Internet PRO pojawił się nowy zestaw Laptop MSI GV62 7RC-065PL + router Huawei E5573CS.

Zobacz: cennik zestawów w ofercie Play Internet PRO

Źródło tekstu: wł

Tagi: play
Komentarze
Zaloguj się
18. ~
0

2018-04-28 07:12:30

@ dzieciaku, ja jestem jednym z najstarszych czytelników portalu więc nie oczekuje ukłonów.

Odpowiedz

17. iphoneski
0

2018-04-27 12:46:36

@16 No ty nie mając nicku nawet to za pewne jesteś tak poważnie traktowany, że najstarsi użytkownicy kłaniają się w pas :)

Odpowiedz

16. ~
-1

2018-04-27 09:24:39

@15, jesteś psychofanem Play więc twoje peany wobec Play są tutaj traktowane ironicznie i wcale się nie dziwię takiemu zachowaniu. Na poważne traktowanie trzeba sobie zasłużyć obiektywizmem a Ty absolutnie obiektywizmu nie prezentujesz.

Odpowiedz

15. iphoneski
0

2018-04-26 22:20:20

@gość ostatnie jechałem dość długą trasą, nie będę już wspominał jaką bo pisałem o tym w kilku komentarzach i praktycznie cały czas miałem LTE od play. Wystarczy tylko wymusić sobie ich zasięg na sztywno i nie korzystać z zasięgu wszystkich sieci i masz zasięg praktycznie cały czas. Nie zjeżdżałem z trasy, pewnie gdybym wjechał do jakiejś wioski to zasięgu już bym nie miał, ale jeśli wprowadzą VoLTE to powinno być ok, pewnie będę testował i zobaczymy jak się sprawdzi. I też właśnie dlatego play nie wprowadzał od razu tej usługi tak jak inne sieci, wydaje mi się, że chodziło o testy tego żeby wprowadzić już działające.

Odpowiedz

14. ~gość
0

2018-04-26 21:58:05

@13 To VoLTE tak ruszy w pleju jak budowa ich własnej sieci:-)))))No bez żartów, VoLTE jest tak naprawdę w betatestach i to w poważniejszych sieciach od pleja czyli Orange i Tmobile.Nie jest idealnie, ogarniają się z tym dopiero, jak już jest zasięg LTE i VoLTE to jakość rozmów jest naprawdę dobra ale to dotyczy dużych miast i stabilnego sygnału LTE, jak tego nie ma to jest lipa.Co nie zmienia faktu że przyszłość będzie należała do VoLTE.

Odpowiedz

13. iphoneski
0

2018-04-26 20:43:11

@11 przecież to ruszy do konca czerwca, także już niedługo. Wiesz, moj znajomi mają s8, s9, iPhone X i my wszyscy przejdziemy na VoLTE, No i raczej nie będziemy w mniejszości. A co mam pisać? Skoro robią coś ku lepszemu to mam o tym nie wspominać? Mają swoje za uszami i o tym też wspominam, widać mało dokładnie czytasz moje wpisy.

Odpowiedz

12. ~
0

2018-04-26 20:17:18

@3 to jest dobra jakość i to w centrum miasta w godzinach szczytu internetowego

Odpowiedz

11. ~
0

2018-04-26 20:03:11

@10, zanim ruszy VoLTE to trochę czasu minie a w dużych miastach już jest problem.Ty na każdą bolączkę w Play odpowiadasz, że coś robią i sytuacja będzie się poprawiać ale z usług korzysta się "teraz" więc poprawa za rok czy dwa nie napawa optymizmem. Poza tym, znasz statystyki urządzeń, i czy wiesz ile będzie użytkowanych smartfonów obsługujących VoLTE?

Odpowiedz

10. iphoneski
0

2018-04-26 19:26:44

@8 ale teraz ma być VoLTE, więc ruch z nowych smartfonów pójdzie po tym i 3g odciąży.

Odpowiedz

9. ~
0

2018-04-26 18:30:37

@Pablosox123 Nigdy.

Odpowiedz

8. ~
0

2018-04-26 17:26:44

Problem zaczyna być z połączeniami głosowymi, bo wycinają pod LTE pasmo i 1 nośnej 3G nie wszędzie obsłuży cały ruch.

Odpowiedz

0

2018-04-26 15:35:18

@4 niedługo powinno być zauważalnie lepiej, bo w Warszawie robią więcej pasma na 2100 pod lte.

Odpowiedz

6. ~wacek
0

2018-04-26 15:32:18

@4 a miałeś okej wartości poza centrum Wawa, ja poza centrum osiągam gruba dwucyfrawa wartość i nie chce być inacze

Odpowiedz

5. ~Orange Free na Kartę
0

2018-04-26 15:28:57

Metro. W wagonie pod ziemiaTest zrobionyprzed chwilka

Odpowiedz

4. ~Pablosox123
1

2018-04-26 15:25:43

Kurcze to ja tego nie rozumiem,Centrum Wawy i spredkosc do 8mb.Nigdy nie było okej wartości.

Odpowiedz