DAJ CYNK

Nowości i obniżki cen w Play

22.02.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5871

Ważne 3

5

Play wprowadza do oferty smartfon Lenovo K5 i obniża ceny wybranych urządzeń.



Play wprowadza do oferty smartfon Lenovo K5 i obniża ceny wybranych urządzeń.

Lenovo K5 to 5-calowy smartfon z ekranem o rozdzielczości 720 x 1280 pikseli. Sercem smartfonu jest czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 415 w parze z 2 GB pamięci RAM. Do tego urządzenie oferuje 16 GB pamięci wbudowanej, aparaty o rozdzielczości 13 Mpix i 5 Mpix, LTE kategorii 4, głośniki stereo Dolby Atmos, obsługę dwóch kart SIM i akumulator o pojemności 2750 mAh.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Oprócz tego operator obniżył ceny następujących urządzeń:


Nowe ceny obowiązują od 23 lutego.

Zobacz: Cennik urządzeń w sieci Play

Źródło tekstu: Play; wł

Tagi: play
Komentarze
Zaloguj się
22. ~mortiiss
0

2017-02-25 19:38:23

Uciekam do orange, internet zmieniam z UPC na światłowód, łapię się wtedy na konkretną zniżkę na abonament. Smutne jest to że w play mam kilka usług właściwie od początku i jest coraz gorzej, a oferta dla przedłużających to jakaś porażka.

Odpowiedz

21. wlo
0

2017-02-23 18:28:52

20 - tak... Już to wiemy od dawna...

Odpowiedz

20. ~
0

2017-02-23 18:27:10

@19,Play mam dobry zasięg po romaning T-Mobile i z nadajnika NetWorkS!,natomiast Plus jest zero zasięgu, nie da dzwonić, bo nie działa z nadajników NetWorkS! jako jedyny i nie ma u mnie swoich nadajników.................ani 20 km. w pobliżu żadnego.

Odpowiedz

19. ~Benon
0

2017-02-23 17:55:44

Czesław- jak mieszkasz 200 m od BTS-a Networks, to nie ma problemu. Fiksujesz operatora ręcznie w telefonie na T Mobile. A jak to nie pomaga, to wina aparatu. Ja tam nie mam problemów na ścianie wschdniej, łapie albo Plusa, albo TM. Dobre radio mają Sony, LG, Blackbery ( stare modele Z10, Z30 i reszta - są najlepsze do tego ) Po stronce mapa.btsearch rzeczywiście widać że te tereny to biała plama dla nadajników Play. Ja bym zmienił operatora.

Odpowiedz

18. ~ddddd
0

2017-02-23 17:40:53

@16,a ty nie posraj ze swoim Plusem, który jako jedyny nie ma podstawowego zasięgu po nadajnikach NetWorkS!, nawet podstawowego GSM

Odpowiedz

17. ~
0

2017-02-23 17:37:47

Minus, że nie wynajduje w telefonie sieci PLAY, na nadajnikach NetWorkS! no i na nadajnikach Plus też, ale nadajników Plus jest o wiele mniej i jak na lekarstwo, gdzie jeszcze nie zdążyli zlikwidować lub wyłączyć......., więc , bo Plus i tak zasięgu jak nie było tak nie ma.

Odpowiedz

16. ~Zara Tusztra
0

2017-02-23 13:08:10

Do Cześka; nie zesraj się z tym NetWorksem

Odpowiedz

15. ~mam Play
0

2017-02-23 12:56:59

Virgin też mam i nie narzekam. Jedynie Plus traci zasięg w ptzedpokoju.

Odpowiedz

14. ~Braymer
0

2017-02-23 10:35:16

Lenovo K5 - ,,świetny" smartfon ze starym lolipopem, mocno zbugowanym, bez żadnych perspektyw na aktualizację - nawet taką poprawiającą liczne błędy w oprogramowaniu - nie wspominając nawet o aktualizacji do 6.0 czy 7.0

Odpowiedz

13. ~
1

2017-02-23 10:01:11

Plus całkowity trup, bo zasięgu nawet nie ma podstawowego po NetWorkS! i likwiduje nadajniki, zamiast rozwijać i mieniać nadajnikami lu podpisać w sprawie tego jakąś umowę z NetWorkS!, podobnie Play, zamiast podpisać umowę, ok zasięg jest da dzwonić z tego Play to jest dobrze, ale na nadajnikach tego NetWorkS! nie wynajduje wcale sieci Play, ani Plus, wiec jak to jest...............?I gdzie te nadajniki tego Play własne i Plus są? W Warszawie tylko.......?

Odpowiedz

12. ~
0

2017-02-23 09:39:53

@Czesław Chlopie, wziales Play ktory wlasiciwie nie ma wlasnej infrasturktury. I teraz piszesz zdziwoione elaboraty, jak to zle Ci siec dziala. Play i Networks! nie maja ze soba niczego wspolnego - oni maja niajnizszy priortyet na nadajnikach i przy maksymalnie obcietym pasmie, to taki Networks! jak "marka" Adidos. Play to technilogiczny trup i tyle, o czym wiadomo od lat.

Odpowiedz

11. ~
0

2017-02-23 09:26:13

Przy drogach te drzewa też nie potrzebne, bo przy wypadku masz szansę na przeżycie jak wpadniesz na pole dajmy, a jak już wylądujesz na drzewie lub drzewach to ta szansa maleje do zera, tak samo do zalesiania są tereny odpowiednie i do tego przeznaczone, ale to powinno być jakiś przepis w określonej dajmy odległości od zabudować 100-200 metrów, a nie te drzewa na budynkach rosną prawie i mogą na nie zwalić jak piorun huknie dajmy i brak sygnałów wszelkich tym samym lub zakłócają jak bujają na wietrze...............

Odpowiedz

10. ~
0

2017-02-23 09:14:15

I drzewa gdzie trzeba jest knieja, brak sygnałów tv, gsm, radiowych 100 metrów od zabudowań , mogą podczas wichury zwalić na te zabudowania trzeba wycinać i to już, natomiast w dużych miastach,gdzie jest smog, gdzie to jest niekonieczne nie należy tego robić. Ale przepis,że wycinka z 200 metrów od zabudowań na terenach mocno zalesionych powinna być, bo wszędzie one porosną

Odpowiedz

9. ~Czesław
-1

2017-02-23 09:08:28

@8;Pretensji nie mam piszę jak jest robione, z Play jeszcze po romaning zadzwonię, bo jest nadajnik NetWorkS!,ale z PLUS tego już nawet tego nie zrobię, tak jest porobione, żeby zamiast zrobić jak w Belgi, że z jednego nadajnika najbliższego masz pełny zasięg wszystkich sieci i operatorów komórkowych, a to porobione jest tyle lat nie wiadomo co................w dużych miastach jest wszystko ok porobione, a poza kończy wszystko.............. tyle w temacie.

Odpowiedz

8. ~
0

2017-02-23 08:52:19

@Czesław Do kogo pretensje. Nie wiedziales czym jest Play? Masz 10 lat?

Odpowiedz