DAJ CYNK

Nowe zdjęcia Samsunga Galaxy Note 8

05.07.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 32

Ważne 3

6

W sieci pojawiły się nowe rendery prezentujące nadchodzącego Galaxy Note 8. Trzeba przyznać, że ta koncepcja wygląda dobrze i łączy w sobie klasyczny styl Note'ów z nowościami serii Galaxy S8.W sieci pojawiły się nowe rendery prezentujące nadchodzącego Galaxy Note 8. Trzeba przyznać, że ta koncepcja wygląda dobrze i łączy w sobie klasyczny styl Note'ów z nowościami serii Galaxy S8.

Powiewem klasyki na zaprezentowanych zdjęciach jest dużo bardziej prostokątna obudowa niż w przypadku modeli z serii Galaxy S8. Z nich z kolei został zaczerpnięty wyświetlacz sięgający boków obudowy. Nie zabrakło również rysika S-Pen i podwójnego aparatu. Czytnik linii papilarnych wylądował obok aparatów i w zasadzie tego możemy być pewni. Samsung jeszcze w tym modelu nie zaszyje go w powierzchni ekranu.

Zgodnie z dotychczasowymi doniesieniami, Samsung Galaxy Note 8 zaoferuje ekran o proporcjach 18,5:9 i przekątnej 6,3 cala, procesor Qualcomm Snapdragon 835 lub jego podkręconą wersję oznaczoną jako 836, 6 GB pamięci RAM, akumulator o pojemności 3300 mAh i główny aparat o rozdzielczości 12 Mpix z 3-krotnym bezstratnym zoomem.

Które z tych informacji okażą się prawdziwe? Przekonamy się już za dwa miesiące.

Źródło tekstu: @TungHa ; wł

Komentarze
Zaloguj się
Polecane tematy