DAJ CYNK

Nowe telefony Microsoft: Nokia 216 i Nokia 216 Dual SIM

20.09.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 9477

Ważne 9

4

Microsoft zaprezentował dwa nowe telefony marki Nokia. Model 216 występuje w wersji z jednym i dwoma gniazdami na karty SIM.

Microsoft zaprezentował dwa nowe telefony marki Nokia. Model 216 występuje w wersji z jednym i dwoma gniazdami na karty SIM.



Nokia 216 została wyposażona ekran o przekątnej 2,4 cala o rozdzielczości 240 x 320 pikseli, dwa aparaty i rozdzielczości VGA (z przodu i z tyłu, oba z diodami doświetlającymi działającymi jako latarka), łączność 2G (900 i 1800 MHz), gniazdo kart pamięci (microSD do 32 GB), Bluetooth 3.0, gniazdo mini-Jack i microUSB oraz akumulator o pojemności 1020 mAh (BL-5C).

Przez rok od zakupu użytkownicy będą mogli co miesiąc za darmo pobrać jedną grę firmy Gameloft.

Microsoft informuje tylko o dostępności w Polsce modelu dual SIM. Pojawi się on na rynku w październiku w cenie 149 zł.

Źródło tekstu: Microsoft

Komentarze
Zaloguj się
37. ~Milamberek
1

2016-09-21 10:23:19

Z którego roku;) jest ten artykuł?

Odpowiedz

36. ~
0

2016-09-21 09:50:11

32. E72 to smartfon, a nie zwykły telefon.

Odpowiedz

35. ~ja
0

2016-09-21 07:16:04

Miałem przez pól roku potem dalej siostrze Nokie 130 dual sim.

Odpowiedz

34. ~a
0

2016-09-21 00:46:49

33: philips e560

Odpowiedz

33. ~Usr8888
0

2016-09-20 22:51:28

Jaki polecacie prosty telefon, na dwie karty sim, tylko do rozmów, ewentualnie sms, z długim czasem czuwania?

Odpowiedz

32. ~Punk
1

2016-09-20 22:29:34

Miałem i w sumie nadal gdzieś się wala w półce stara Nokia E72 z wifi i 3,5G więc można zrobić telefon nadający się do rozmów który ma też wifi i 3G tylko trzeba chcieć.Podejrzewam że mają sporo rupieci znaczy części z czasów 2G i chcą się pozbyć zalegających w magazynach stąd takie konstrukcje.

Odpowiedz

31. Hose
2

2016-09-20 22:18:11

Widzę że Nokia ma nadal pełne magazyny szmelcu sprzed 8 lat, teraz składają z tego telefony, brawo.

Odpowiedz

30. ~ja
2

2016-09-20 20:34:23

Żeby chociaż miały 3 g.

Odpowiedz

29. ~
3

2016-09-20 19:34:16

Żałosne dogorywanie marki.

Odpowiedz

28. TomecekGD
2

2016-09-20 19:32:30

Kolejny syf bez 3G i bez HD Voice. Omijać z daleka.

Odpowiedz

27. ~QwerTy
0

2016-09-20 19:29:41

@20 Nokia 515. Dual sim. Hd voice. 3G/2G. Na drugiej karcie sim tylko 2G. Brak latarki :-D. U mnie akumulator trzyma 4 dni. Metalowa obudowa. Ma gniazdo jack, radio (trzeba podłączyć słuchawki) i kartę sd. Z tego co mi brakuje to brak możliwości wyłączenia jednej karty sim. Dodatkowo brak wifi i bardzo kiepski aparat foto.

Odpowiedz

26. ~Ola
1

2016-09-20 19:18:44

Ciekawe jak głośnik...

Odpowiedz

25. ~gość
2

2016-09-20 19:01:08

Kolejna tandeta "tylko 2G", oni są nienormalni, nawet prosty telefon do dzwonienia dziś standardem powinien być 2G/3G

Odpowiedz

24. ~R
1

2016-09-20 18:41:49

Taka prawda. Stare modele przed smarfonowe nadawały się do rozmów. Te wynalazki to taki erzac telefonu. Nadaje się jak jesteś obcokrajowcem potrzebujesz zadzwonić, płacisz 100zł , po 2 tyg. urlopu wyrzucasz do kosza bez żalu. Na dłuższą metę może tego używać jedynie masochista. Kiepska jakość rozmowy, zero funkcji. Chyba że jako telefon awaryjny. Maks 5 minut rozmów miesięcznie.

Odpowiedz

23. ~
0

2016-09-20 18:08:22

@21. Miałem Nokie 6303i ale zgubiłem, bardzo dobrze wspominam ten model, dwa lata temu kupiłem Nokie 101 i tu już trochę się zawiodłem bateria wytrzymywała ok3-4dni, a nie rozmawiam dużo ok1g/dziennie w dodatku słabo słychać rozmówcę, znalazłem w domu model n1200 sprawowała się idealnie bateria wytrzymywała ponad tydzień jakość rozmów b.dobra ale zepsuł się wyświetlacz, teraz do rozmów mam Nokię 6210 nie nawigator, jest ok bateria ok tydzień działa, także wychodzi na to że te starsze były lepsze?

Odpowiedz