DAJ CYNK

Nowe słuchawki Creative Aurvana ANC

Koala

Sprzęt

Creative zaprezentował nowe bezprzewodowe słuchawki Aurvana ANC, zasilane akumulatorem alkalicznym AAA. Słuchanie muzyki przez nawet 40 godzin.Creative zaprezentował nowe słuchawki Aurvana ANC z odłączanym przewodem, zasilane akumulatorem alkalicznym AAA, który pozwala słuchać muzyki bez przerwy przez nawet 40 godziny, przy włączonym trybie aktywnej redukcji szumów. Rozwiązanie to jest bardzo ciekawe, gdyż w każdej chwili mamy możliwość wymiany zużytej baterii na nową. Gniazdo akumulatora znajduje się w prawej muszli urządzenia. Jeżeli jednak akumulator się wyczerpie a my nie mamy możliwości jego wymiany, dalej możemy słuchać muzyki trybie pasywnym. Słuchawli podłączymy za pomocą dołączonego przewodu, przy wykorzystaniu 3,5 mm złącza słuchawkowego.Słuchawki Aurvana ANC zapewniają aktywną, dwumikrofonową redukcję szumów na poziomie nawet 87%, którą można włączyć za pomocą dedykowanego przełącznika. Dźwięki z otoczenia są wychwytywane i wyciszane w czasie rzeczywistym.Ponadto urządzenie daje nam możliwość prowadzenia połączeń telefonicznych. Można przełączać się pomiędzy słuchaniem muzyki a rozmową bez konieczności sięgania po telefon.

Producent wyposażył Aurvana ANC w 40-milimetrowe przetworniki neodymowe, które mają zapewnić wysokiej jakości dźwięk z przyzwoitymi basami. Pasmo przenoszenia kształtuje się w zakresie od 20Hz do 20kHz.

Konstrukcja słuchawek jest lekka i kompaktowa. Miękkie poduszki nauszników i pałąka pokryto imitacją skóry. Waga słuchawek to 174 gramy, a sugerowana cena to 499 złotych. W zestawie znajdziemy, poza samymi słuchawkami, etui podróżne, akumulator alkaliczny AAA, przejściówkę samolotową i odłączany przewód audio z wbudowanym mikrofonem.Zobacz: Plantronics prezentuje słuchawki BackBeat 500
Zobacz: 1/4 słuchawek sprzedawnych online to Apple AirPods
Zobacz: Apple AirPods: Tim Cook chwali, użytkownicy się skarżą
Zobacz: Apple AirPods nie da się naprawić
Zobacz: [Aktualizacja] Apple: co się stanie jak zgubimy słuchawkę AirPods?
Zobacz: Ruszyła sprzedaż Apple AirPods
Zobacz: "Pasek bezpieczeństwa" do słuchawek Apple AirPods

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Creative

Źródło tekstu: Creative