DAJ CYNK

Nowe reklamy Samsunga Galaxy Note 4

08.10.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3762

Ważne 1

3

Samsung zaprezentował dwie nowe reklamy modelu Galaxy Note 4.

Samsung zaprezentował dwie nowe reklamy modelu Galaxy Note 4.

W nowej odsłonie reklam Galaxy Note 4, Samsung skupił się na wyliczeniu najważniejszych funkcji phabletu. Wielu oglądających zapewne ucieszy fakt, że tym razem spoty są krótkie, a słowo Note nie jest w nich nadużywane.

<: F1965 :>



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: youtube; wł

Komentarze
Zaloguj się
15. ~ML
0

2014-10-09 21:34:01

Note 4- czytnik linii papilarnych nie zawsze rozpoznaje właściciela. Czasami (kilka razy dziennie) trzeba odblokować hasłem- w miejscach o słabym zasięgu dużo częściej niż Note 3 łapie LTE, ale transmisja na tym LTE jest na poziomie upload 0,16 Mb/s, download 1,6 Mb/s- nie sprawdzałem jak się zachowuje na granicy zasięgu, Note 3 i S5 były pod tym względem dramatycznie złe- zdjęcia są bardzo przyzwoite, również w gorszym oświetleniu- metalowe krawędzie mniej mi odpowiadają w dotyku niż plastik z Note 3Ogólnie bardzo przyzwoity, ale efektu WOW brak

Odpowiedz

14. ~Rolfo
0

2014-10-09 19:34:21

Szkoda, ze nie pokazali, ze wygina się jak iP 6+

Odpowiedz

13. ~pabloki
-4

2014-10-09 10:15:25

at9. i co z tego ze cie zapytałby ? słyniesz z wążnosci i lekceważenia czytelnikow (dzięki ktorym możesz życ wystawnie co wieczór zażerajac sie kaszanka ) i tak bys nei odpowiedział lub zlekceważył w inny sposób a z bogatego wachlarza swoich lekceważen

Odpowiedz

12. ~piokuk
0

2014-10-09 09:06:09

A jak to jest z tymi Bułgarami? Nigdy się nad tym nie zastanawiałeś?

Odpowiedz

11. WitekT
0

2014-10-09 08:48:29

piokuk: jak dostaniemy sample do testów.

Odpowiedz

10. ~piokuk
0

2014-10-09 08:41:44

A kiery test? Na bułgarskiej phonearenie już jest! Tak w ogóle to zastanawiam się nad jednym: dlaczego dwa z najpopularniejszych portali poświęconych tematyce GSM to portale z Bułgarii (choć anglojęzyczne)?

Odpowiedz

9. WitekT
0

2014-10-09 08:35:05

Lukasz88: czy zdajesz sobie sprawę, że bardzo nas obrażasz swoimi słowami? Dlaczego coś, czego nie rozumiesz, musi być od razu nieuczciwością albo spiskiem? Dlaczego najpierw nas nie zapytałeś, żeby lepiej zrozumieć temat, tylko od razu niedwuznacznie stawiasz tezę?

Odpowiedz

8. ~Sztubawski
0

2014-10-09 07:18:32

A ja kupiłem ten artykuł i Samsung bedzie muj. Pozdro :) nje badzcie tacy zli, bo jak zmije pisujecie tutaj.

Odpowiedz

-1

2014-10-09 02:41:12

Minusujecie fanatycy Samsunga ? Przecież to są jakieś jaja żeby pisać o tym na głównej. Reklamy nie powinny tak wyglądać. Już adblock nawet nie wystarczy.

Odpowiedz

6. ~q2q2q2
0

2014-10-09 02:32:23

widać jaka stagnacja w telefonii skoro artykuł o reklamie :-)

Odpowiedz

5. ~!@#$/^&*
0

2014-10-08 23:02:57

artykuł zawiera lokowanie produktu :)

Odpowiedz

4. ~Caĺm 7
0

2014-10-08 20:31:45

Jest to artykuł sponsorowany (reklama).

Odpowiedz

-3

2014-10-08 20:17:27

Przynajmniej nic za darmo. News o reklamach - &quot;rence&quot; opadają.

Odpowiedz

2. ~samsung
0

2014-10-08 20:11:04

apple płaci

Odpowiedz

-2

2014-10-08 20:04:02

Kurde, ale fajnie... Samsung wam za to płaci ?

Odpowiedz