DAJ CYNK

Nowe opaski sportowe Huawei

18.07.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 14

Ważne 2

1

Huawei zaprezentował nową generację swoich opasek sportowych.Huawei zaprezentował nową generację swoich opasek sportowych.

Obie opaski zostały wyposażone w ekrany PMOLED, ale producent nie podaje informacji na temat ich rozdzielczości. W obu urządzeniach znajdziemy 3-osiowy akcelerometr i pulsometr, a w wersji Pro dodatkowo GPS oraz czujnik mierzący szybkość importowania tlenu do mięśni (VO2 Max). Band 2 i Band 2 Pro posiadają szereg rozwiązań programowych, które pomagają w efektywnym treningu. Znajdziemy w nich specjalne profile dopasowane do różnych trybów aktywności fizycznej, które pozwalają śledzić poczynane postępy. Opaski posiadają wodoodporne obudowy (do 5 atmosfer), dzięki czemu można w nich pływać. Oczywiście nie zabrakło również funkcji wyświetlania powiadomień ze smartfonu, z którym opaski łączą się przez Bluetooth.

Huawei Band 2 i Band 2 Pro współpracują z urządzeniami z Androidem 4.4 lub nowszym oraz iOS w wersji 8 lub nowszej. Niestety nie znamy jeszcze ich cen, ani daty premiery.

Źródło tekstu: Huawei; wł

Komentarze
Zaloguj się
Polecane tematy