DAJ CYNK

Nowe Nokie już od jutra w Finlandii

05.06.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5605

Ważne 2

1

Nowe smartfony sygnowane marką Nokia, modele 3, 5 i 6, już od jutra będą dostępne w Finlandii, kolebce tej marki.

Nowe smartfony sygnowane marką Nokia, modele 3, 5 i 6, już od jutra będą dostępne w Finlandii, kolebce tej marki.



Nokia 3, 5 i 6 to nowe, średniopółkowe smartfony tej marki, pracujące pod kontrolą systemu Android. Już jutro, 6 czerwca, cała trójka zostanie oficjalnie wypuszczona na rynek fiński. Nie są jeszcze znane ceny, które będą obowiązywały w Finlandii, ale zapewne poznamy je jutro.

Jak się okazuje, jedynym państwem, w którym nowe Nokie są już dostępne w przedsprzedaży, jest Polska. Same urządzenia mają być u nas dostępne od jutra (Nokia 3 i Nokia 5) oraz od 15 czerwca (Nokia 6).

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia 3 w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia 5 w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia 6 w katalogu.

Źródło tekstu: nokiapoweruser.com, wł

Komentarze
Zaloguj się
13. ~Tomcio
0

2017-06-06 20:21:28

Mnie tam się nigdy żaden telefon nie zwiesił. Niezależnie od producenta i posiadanego systemu. Macie pecha...

Odpowiedz

12. ~Darek
0

2017-06-06 19:56:49

Znamy system Ogryzka oraz Antka. Znamy ich ceny. Dla mnie wartością są testy porównujące produkty z" wysokiej półki" po 4 koła z Nokia 6. Ponieważ ja używam telefonu do dzwonienia, esemesowania, przeglądania poczty, czasem serfowania po necie i robienia fotek , Nokia 6 jest wystarczającym urządzaniem, szczególnie, że te czynności wykonuje tak samo dobrze a może nawet lepiej jak wspomniane flagowce po 4 koła. Poza tym urządzenia są projektowane przez finów , a składane przez Foxconn, więc "o co kaman" ? :) A Android wiesza sie tym, co nie potrafią z urządzenia korzystać. IP tez się wiesza, ale nikt sie nie przyzna że wydał taką kasę i ... no właśnie ;) Aha, WP też sie wiesza , moja Żona to potwierdzi :) Ja nie mam takich problemów z WP. Natomiast moi znajomi choć mają wiele uwag do Antka, to nie narzekają że się wiesza, bo nie mają takich problemów. Tak więc nie mam systemów idealnych ale są różni użytkownicy.

Odpowiedz

11. ~akwarium
0

2017-06-06 10:53:03

@ Gh0st - jakbyś zadał sobie trochę trudu i poszperał w sieci, to wiedziałbyś, że wszystkie modele zaprojektowali byli inżynierowie Nokii. Ale po co szukać, skoro można zadać tysiąc debilnych pytań i rżnąć speca.

Odpowiedz

10. ~abc
0

2017-06-06 09:11:10

@4: Jaki Fin kupi ajfona? Oni mogą to kupować codziennie, ale nie są gadzeciarzami i nie zwykli modlić się do elektronicznego wafla. Może kupią Nokię z porządnym Andkiem z sentymentu? Chińczycy czynią ukłon w Ich stronę, licząc na zyskanie sympatii.

Odpowiedz

9. ~PZ
0

2017-06-06 02:07:44

Kiedyś zwłaszcza te lepsze modele były MADE IN FINLAD, teraz są tylko in...

Odpowiedz

8. ~Gliwice
0

2017-06-05 23:11:55

co ja zrobię ze starymi nokiami? Wymienić na nowe? Może już czas...

Odpowiedz

7. ~Partyzant
0

2017-06-05 22:11:53

Bodej ta bodej....Android i Nokia....

Odpowiedz

6. ViNYL
0

2017-06-05 21:58:30

Nie rozumiem. Skoro te fony są już dostepne w przedsprzedaży to musi być znana ich cena... Dodatkowo: gdzie ta przedsprzedaż?

Odpowiedz

5. ~MAc
0

2017-06-05 20:52:10

Z perspektywy UK powiem tak, iPhone dla większości to tutaj standard. Nauczyli sie go kiedyś, zmieniają na kolejny bo stary zaczuna mulić lub zbili szybkę, albo kwestia baterii. Idą do operatora po nowy. Nie chodzi o sam system i jakieś wymyślne aplikacje. Tylko o przyzwyczajenie. Nawet nie o premium etc To dla nich po prostu standard.Telefon biorą za 1 euro, funt etc a potem płaca 30-40-50 euro miesiecznie, co jest dla nich jak dla nas w Polsce 30-50zł ...Wiec morał jest taki, ze Nokia i cała reszta androidowych marek może odnieść sukces w krajach typu Polska itp Gdzie ludzie są prostu za biedni na iPhona.Na swój sposób siła jaką ma apple jest przerażająca.

Odpowiedz

4. ~Calm7
0

2017-06-05 19:33:51

Ciekawe czy Fin kupi tą chińską Nokię na się tnącym androidzie, jeżeli już to Fin kupi iPhona, dla nich iPhony to tanie telefony:-D

Odpowiedz

3. Gh0st
1

2017-06-05 17:57:36

Jakie to niby Nokie...Czy pracuje nad nimi sama Nokia ? Ich inżynierowie ? Ostatnia Nokia to Nokia 808PV, potem to okres niewoli pod obcym Elopem i sprzedaż działu mobilnego MS...kiedy po nieudolnych rządach cena akcji szorowała dno. I Nokia z cudzym systemem ? Gdyby jeszcze ich wersja była najbardziej stabilna, funkcjonalna i najszybciej łatana/aktualizowana. Szkoda, że nie MeeGo.

Odpowiedz

2. ~anal
1

2017-06-05 17:52:38

a umiesz czytać?

Odpowiedz