DAJ CYNK

Nowe Moto Mods na polskim rynku

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6270

Zgodnie z zapowiedziami Motorola wprowadza na rynek kolejne moduły Moto Mods. Wśród nich są konstrukcje warte uwagi.Zgodnie z zapowiedziami Motorola wprowadza na rynek kolejne moduły Moto Mods. Wśród nich są konstrukcje warte uwagi.

TurboPower Pack to dodatkowy powerbank o pojemności 3490 mAh i jednocześnie jeden z najbardziej pożądanych modułów Moto Mods. Wyposażony został w port USB typu C (w końcu jego też trzeba ładować) oraz diody sygnalizujące stan naładowania akumulatora. JBL SoundBoost2 to poprawiona wersja mobilnego głośnika. Wbudowany akumulator pozwala na 10 godzin odtwarzania muzyki, a za sam dźwięk odpowiadają dwa głośniki o mocy 2W. Style Shell Wireless Charging ma dwa zadania - poprawia wygląd tylnego panelu smartfonu oraz pozwala na bezprzewodowe ładowanie smartfonu przez zasilacz o maksymalnej mocy 10W.

Wszystkie te trzy moduły przetestowaliśmy przy okazji testu Motoroli Moto Z2 Play.

Zobacz: Test telefonu Motorola Moto Z2 Play

Oprócz tego na polski rynek trafiają dwa kolejne moduły. Moto GamePad to jak sama nazwa wskazuje, pad do mobilnej rozrywki. W jego wnętrzu umieszczamy smartfon i możemy oddać się nieskrępowanej rozgrywce bez konieczności zasłaniania ekranu palcami szukającymi wirtualnych przycisków. Pad ma wbudowany dodatkowy akumulator o pojemności 1035 mAh. Ostatnim nowym modułem jest Moto 360 Camera, która pozwala na grywać filmy w 360 stopniach w rozdzielczości 4K z przestrzennym dźwiękiem 3D.Moduły Moto GamePad, Moto 360 Camera, JBL SoundBoost2 i Style Shell Wireless Charging będą dostępne w listopadzie w wybranych sklepach internetowych i stacjonarnych. Moto GamePad będzie dostępny w cenie 329 zł, Moto 360 Camera w cenie 1199 zł, JBL SoundBoost2 w cenie 449 zł, a Style Shell Wireless Charging w cenie 199 zł. Moduł TurboPower Pack będzie dostępny w cenie 299 zł od grudnia.

Z modułami Moto Mods dostępne są wszystkie smartfony z serii Moto Z - Motorola Moto Z, Motorola Moto Z Force Lenovo Moto Z Play, Motorola Moto Z2 Play i Motorola Moto Z2 Force.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: nullnull

Źródło tekstu: Lenovo; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu