DAJ CYNK

Nowe Moto Mods na polskim rynku

09.11.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5486

Ważne 4

1

Zgodnie z zapowiedziami Motorola wprowadza na rynek kolejne moduły Moto Mods. Wśród nich są konstrukcje warte uwagi.



Zgodnie z zapowiedziami Motorola wprowadza na rynek kolejne moduły Moto Mods. Wśród nich są konstrukcje warte uwagi.

TurboPower Pack to dodatkowy powerbank o pojemności 3490 mAh i jednocześnie jeden z najbardziej pożądanych modułów Moto Mods. Wyposażony został w port USB typu C (w końcu jego też trzeba ładować) oraz diody sygnalizujące stan naładowania akumulatora. JBL SoundBoost2 to poprawiona wersja mobilnego głośnika. Wbudowany akumulator pozwala na 10 godzin odtwarzania muzyki, a za sam dźwięk odpowiadają dwa głośniki o mocy 2W. Style Shell Wireless Charging ma dwa zadania - poprawia wygląd tylnego panelu smartfonu oraz pozwala na bezprzewodowe ładowanie smartfonu przez zasilacz o maksymalnej mocy 10W.

Wszystkie te trzy moduły przetestowaliśmy przy okazji testu Motoroli Moto Z2 Play.

Zobacz: Test telefonu Motorola Moto Z2 Play

Oprócz tego na polski rynek trafiają dwa kolejne moduły. Moto GamePad to jak sama nazwa wskazuje, pad do mobilnej rozrywki. W jego wnętrzu umieszczamy smartfon i możemy oddać się nieskrępowanej rozgrywce bez konieczności zasłaniania ekranu palcami szukającymi wirtualnych przycisków. Pad ma wbudowany dodatkowy akumulator o pojemności 1035 mAh. Ostatnim nowym modułem jest Moto 360 Camera, która pozwala na grywać filmy w 360 stopniach w rozdzielczości 4K z przestrzennym dźwiękiem 3D.



Moduły Moto GamePad, Moto 360 Camera, JBL SoundBoost2 i Style Shell Wireless Charging będą dostępne w listopadzie w wybranych sklepach internetowych i stacjonarnych. Moto GamePad będzie dostępny w cenie 329 zł, Moto 360 Camera w cenie 1199 zł, JBL SoundBoost2 w cenie 449 zł, a Style Shell Wireless Charging w cenie 199 zł. Moduł TurboPower Pack będzie dostępny w cenie 299 zł od grudnia.

Z modułami Moto Mods dostępne są wszystkie smartfony z serii Moto Z - Motorola Moto Z, Motorola Moto Z Force Lenovo Moto Z Play, Motorola Moto Z2 Play i Motorola Moto Z2 Force.

Źródło tekstu: Lenovo; wł

Komentarze
Zaloguj się
17. teddyk
0

2017-12-02 12:31:56

A co z modułem QWERTY sprzętowej. Zapłaciłem latem br roku i czekam...

Odpowiedz

16. ~
0

2017-11-12 11:27:11

Mimax 2 rozwiązuj e rpblem powerbanku :)

Odpowiedz

15. TomecekGD
0

2017-11-10 18:41:30

@11 no niby tak, ale jak telefon leży na biurku, to często wstaję, biorę go, odkładam, znowu biorę i znowu odkładam i jak jest podłączony kabel, to jest to irytujące, a bez kabla mega wygodne. Zwyczajnie odkładam telefon na biurko i elo. Tym bardziej, że np. w Ikei jest ładowarka bezprzewodowa, którą można wbudować w blat, nic nie wystaje :)

Odpowiedz

14. ~HD
0

2017-11-10 11:03:04

Znam już prognozę sprzedaży moto Mods: wyniesie ona łącznie na całym świecie 1000 egzemplarzy. Z czego 800 sztuk trafi do różnych vlogerów i recenzentów:)

Odpowiedz

13. ~Bouli
0

2017-11-10 10:24:49

Bawiłem się gamming padem i jest naprawde bardzo fajny. Dużo lepszy do Madcatza albo Modecoma Flame. Przypomina mi czasy kiedy tłukłem na PSP :)

Odpowiedz

12. ~
0

2017-11-10 07:46:14

wszystkie te ceny są chore tych modułów, ale jak nie ma wyjścia to się kupuje i cieszy, że choć jeden producent dał ci możliwość - ja wolę dodatkowy prąd w pleckach niż w power banku 4800 mAh za tylko 29,99 zł i męczarnia z kabelkiem - ile to się widzi na mieście ludzi, że tak sobie radzą z problemem nie wytrzymania smartphone nawet jeden dzień [ah czemu producenci tak się uparli na to, że telefon musi ważyć w okolicach stu kilkudziesięciu gram - mi się podoba np. Oukitel K10000 Pro - 100 gram więcej i masz z bańki problem do nocy, a może nawet do następnej]

Odpowiedz

11. LuiN
0

2017-11-09 23:05:31

@10, TomecekGD - tylko pamiętaj, że całe to bezprzewodowe ładowanie jest dużo wolniejsze od podpięcia przewodu. IMHO genialna sprawa w uchwycie samochodowym, ale już tak na biurku... no można się schylić i podjąć kabelek z podłogi ;-)

Odpowiedz

10. TomecekGD
0

2017-11-09 22:57:07

Interesuje mnie "Style Shell Wireless Charging", ale cena masakryczna. W USA, w BestBuy ten moduł kosztuje 30 USD, czyli jakieś 110 zł. U nas chcą za to 200 zł. Polska bogaty kraj :(

Odpowiedz

9. ~tomunia
0

2017-11-09 22:01:53

@8: to jest pomyłka. Miało być: GRYWAĆ można NA moto gamepad

Odpowiedz

8. ~a_lex
0

2017-11-09 20:43:09

na grywać ??

Odpowiedz

0

2017-11-09 17:45:27

@6 Też, ale nie jest dostępny w Polsce. TurboPower Pack jest genialny. W połączeniu z Moto Z2 Play robiłem 4 dni katowania telefonu bez ładowarki.

Odpowiedz

6. ~Sebak2
0

2017-11-09 17:40:21

@Luin a moto z2 Force ?

Odpowiedz