DAJ CYNK

Nowe iPhone'y w sklepach Euro. Ceny nie zachęcają

26.09.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 12607

Ważne 3

13

Sieć sklepów RTV Euro AGD rozpoczęła przedsprzedaż smartfonów Apple iPhone 6 i iPhone 6 Plus. Ceny są ogromne.

Sieć sklepów RTV Euro AGD rozpoczęła przedsprzedaż smartfonów Apple iPhone 6 i iPhone 6 Plus. Ceny są ogromne.

W ofercie sklepu pojawiły się jedynie najtańsze wersje telefonów Apple'a. Ceny przedstawiają się następująco:


Wszystkie wymienione urządzenia figurują jako "towar na zamówienie" z czasem realizacji transakcji wynoszącym 30 dni roboczych dla iPhone'a 6 Plus oraz 7-14 dni dla iPhone'a 6.

Telefony można dostać też w ofercie ratalnej - w przypadku 16 GB iPhone'a 6 rata wynosi 166,18 zł przez trzy lata.

Źródło tekstu: RTV Euro AGD, wł

Tagi: apple iphone 6
Komentarze
Zaloguj się
92. ~...
0

2014-09-29 01:27:57

Ciekawe czy jakis przygłup to kupi- w tej cenie oczywiście.

Odpowiedz

91. ~3rer
0

2014-09-27 02:01:27

Na ceny import eksport w Polsce nie ma co patrzeć, bo tutaj spora część sprzętu to wałek na Vacie. Te same telefony latają od jednego dystrybutora na eksport i wracają z powrotem po przejściu przez 3 inne firmy. To samo z PS4. W Stanach na telefon czy 6 czy 6+ trzeba czekać ale nie uważam ze jest wart swej ceny. Zawartość to 200 usd a cena 700...

Odpowiedz

90. ~Caĺm7
0

2014-09-27 00:28:19

JustME. Uważasz, że ajfon jest wart 4400zł ..? A ja idiotą, bo uważam, że nie warto? Heh...

Odpowiedz

89. ~JustMe
1

2014-09-27 00:11:31

Żenada, jak tylko artykuł o iPhone to od razu ze nie warty ceny, że to przeplacanie itp itp...Jak znowu mowa o topowym modelu Samsunga to zaraz wszyscy krzyczą ze to plastik I ze ogólnie lipa bo Android. Jeśli artykuł o BlackBerry to zaraz ze daleko im do Apple czy Samsunga , że BlackBerry to już jest koniec, że to lipa itd.Wnioskuje ze 90% tu komentujacych to skrajni idioci albo dzieci krzywdzone przez dorosłych....

Odpowiedz

0

2014-09-26 23:28:57

W naszej gospodarce, nawet biorąc pod uwagę wysoką średnią krajową - to te ceny są z księżyca. Telefon i to solidny, nie powinien kosztować więcej jak pół dobrej, przeciętnej wypłaty. Praktycznie, powyżej 2 tysięcy, to już zaczyna się przesada. Elektronika po prostu nie jest tyle warta, bez względy na to jakie ma logo. I pomyśleć, że za tą cenę mógłbym mieć dwie i to całkiem dobre lustrzanki + 4 obiektywy + torba + dwie duże karty pamięci + statyw. Dobry sprzęt fotograficzny zamiast telefonu można mieć. :-)

Odpowiedz

87. ~HD
0

2014-09-26 18:57:12

Za cene najtańszego ajka można kupić S5, TAB S 10,5 i dwie karty pamięci do nich po 64GB...

Odpowiedz

2014-09-26 17:42:14

@67 @71 nie wiem czy ja dobrze zrozumiałem ale za wypłatę możesz kupić 6 hulajnóg ? Oferta EURO jest właśnie dla Ciebie ;) Polecam też sklep Appla. Do tej walizki od Appla za prawie 10 000 zł. może się hulajnoga zmieści ;)

Odpowiedz

85. ~normalny
0

2014-09-26 17:24:34

niewidzialna ręka wolnego rynku szybko zweryfikuje ceny, dla mnie to strata pieniedzy

Odpowiedz

84. thonka
0

2014-09-26 17:09:45

@80 przecież masz pod linkiem wyniki z 3DMarka i GFXBench. Pod względem grafiki w 3DM to jeden z liderów Gorzej poszło im z fizyką (i tak mają już od poprzedniej generacji) i dlatego uplasował się w połowie stawki. Jednak w typowo graficznych sprawach w GFXBench niemal cały czas jest na podium i dość wyraźnie odstawia konkurencję.

Odpowiedz

83. ~mz
0

2014-09-26 17:05:12

W niemieckim media markt 699 euro czyli około 2900 pln

Odpowiedz

82. ~pabloki
0

2014-09-26 17:01:55

spokojnie , zawsze znajdzie sie jakiś psychofan. skoro sieć euro to ceny tych ip powinny byc w euro. oj, byłby amazing show.

Odpowiedz

81. ~KAFAR
0

2014-09-26 16:49:57

Szpan dla frajerów.

Odpowiedz

80. ~Caĺm7
1

2014-09-26 16:39:01

79). Właśnie.. że raczej nie.. Nowy ajfon ma grafikę na poziomie Z1.

Odpowiedz

79. thonka
0

2014-09-26 16:15:48

@78 elektronika może nie jest warta ale... Według pierwszych benchmarków w niektórych testach mocno odstawia konkurencję. co prawda nie ma w tych wykresach Z2 czy Z3, ale jest choćby G3 (pewnie z 2GB RAM)

Odpowiedz

78. ~
0

2014-09-26 16:11:11

Śmiech na sali. Trzeba być chorym psychicznie aby kupić coś takiego za taką cenę. Elektronika w nim wsadzona nie jest nawet warta połowy tej ceny. Na nowościach się zarabia, na idiotach też.

Odpowiedz