DAJ CYNK

Nowe iPady w ofercie T-Mobile

24.10.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3151

Ważne 0

0

Biuro prasowe sieci T-Mobile potwierdziło, że w najbliższym czasie w ofercie sieci pojawią się nowe tablety Apple'a.

Biuro prasowe sieci T-Mobile potwierdziło, że w najbliższym czasie w ofercie sieci pojawią się nowe tablety Apple'a.

W krótkiej notce prasowej jest jedynie informacja o tym, że zarówno iPad mini, jak i iPad czwartej generacji pojawią się w ofercie sieci. Brak póki co informacji dotyczących cen urządzeń, wariantów, terminu dostępności czy dedykowanych nowym tabletom Apple'a taryf.

Źródło tekstu: T-Mobile

Tagi: apple T-Mobile
Komentarze
Zaloguj się
8. ~
0

2012-10-24 18:08:10

Nic specjalnego nie spodziewam się w temacie cen, umowy na 36 miesięcy to pewne, abonament gdzieś ze 100-150 zł minimum.

Odpowiedz

7. ~edyta
0

2012-10-24 17:42:54

T-Mobile jak zwykle szybko wkracza z nowościami na rynek. Ciekawe po ile będzie nowe jabłuszko

Odpowiedz

6. ~
0

2012-10-24 16:04:10

@5 a Ty pytasz telepolis???? bo nie ma się to jak do tematu, a do t masz chyba inny kontakt, a jak nie wiesz to zapytaj na forum. jak dla mnie nie ma co oczekiwać super cen.

Odpowiedz

0

2012-10-24 14:29:57

a co popaprancy z tym waszym szumnie zapowiadanym no limit na karte?! bo do tej pory nie wprowadziliscie

Odpowiedz

4. ~
0

2012-10-24 13:48:18

Czekam na moment, kiedy wejdzie nowe PT i nie będzie 3 i 4-letnich kontraktów. Dni iPada w abonamentach są policzone ;)

Odpowiedz

3. ~
0

2012-10-24 13:33:57

Zobaczymy jaka będzie dostępność tych preciozów, z iPhonem 5 jest tragedia brak, brak, brak.

Odpowiedz

2. Ufomarian
0

2012-10-24 13:24:50

Z tego co pamiętam to ceny słuchawek u obydwu operatorów są zbliżone, jednak zasięg T-Mobile cenię sobie wyżej niż Pomarańczowych mimo, iż razem współpracują nad jego udoskonaleniem w ramach Networks.

Odpowiedz