DAJ CYNK

Nowe informacje o specyfikacji Google Pixel 2

28.09.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 26

Ważne 1

0

Do tej pory większość informacji o nowych Pixelach skupiała się na ich wyglądzie i funkcjach. Tym razem mamy coś na temat specyfikacji.Do tej pory większość informacji o nowych Pixelach skupiała się na ich wyglądzie i funkcjach. Tym razem mamy coś na temat specyfikacji.

Google Pixel 2 będzie wyposażony w zakrzywiony ekran OLED o rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli i przekątnej najprawdopodobniej 6 cali. Stosunek powierzchni ekranu do powierzchni przedniego panelu ma wynosić 80-85%. Wyświetlacz ma lekko zachodzić na boki obudowy, ale nie tak mocno jak w Samsungach Galaxy S8. Motorem napędowym będzie oczywiście procesor Qualcomm Snapdragon 835. Do tego 64 lub 128 GB pamięci wbudowanej. Zabraknie gniazdo Jack 3,5 mm, ale w zestawie dostaniemy przejściówkę z portu USB typu C. Nieznana jest jeszcze rozdzielczość głównego, podwójnego aparatu z optyczną stabilizacją obrazu. Resztę specyfikacji uzupełni czytnik linii papilarnych, wodoodporna obudowa zgodna z normą IP67, akumulator o pojemności 3520 mAg oraz funkcja znana z HTC U11, czyli Edge Sense. To duża ciekawostka, bo funkcja sterowania smartfonem poprzez ściskanie jego obudowy ma być tutaj przeniesiona z urządzenia HTC do konstrukcji LG.

Google Pixel 2 będzie mniejszy, a jego ekran będzie wyświetlać obraz o rozdzielczości 1080 x 1920 pikseli. Mniejszy będzie również akumulator - 2700 mAh. Reszta specyfikacji ma być taka sama.

Premiera smartfonów Google'a odbędzie się 4 października.

Źródło tekstu: Android Central; wł

Komentarze
Zaloguj się