DAJ CYNK

Nowe informacje o OnePlus 5

09.06.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3893

Ważne 1

3

OnePlus powoli odsłania karty. Do premiery OnePlus 5 pozostało 11 dni, a firma cały czas ujawnia kolejne informacje na jego temat.



OnePlus powoli odsłania karty. Do premiery OnePlus 5 pozostało 11 dni, a firma cały czas ujawnia kolejne informacje na jego temat.

Na oficjalnym profilu OnePlus na Twitterze pojawiło się zdjęcie nadchodzącego smartfonu. Widać na nim ciekawie wkomponowane w obudowę linie anteny, podwójny aparat i diodę doświetlającą. Smartfon jest metalowy i bardzo cienki, co może sugerować brak gniazda Jack 3,5mm.

Kolejną potwierdzoną informacją jest wysoka jakość rejestrowanego dźwięku przez wbudowane mikrofony. Carl Pei, założyciel OnePlus, zamieścił w serwisie YouTube film porównujący możliwości OnePlus 3 i OnePlus 5.



W sieci pojawił się też fragment tekstu smartfonu w programie Geekbench. Wiemy z niego, że OnePlus 5 zaoferuje 8 GB pamięci RAM i procesor Qualcomm Snapdragon 835.

Źródło tekstu: OnePlus; Geekbench, wł

Komentarze
Zaloguj się
19. ~Ggg
0

2017-06-09 23:20:17

12. Akurat jak wyszła linia Galaxy S to Samsung był oskarżany o kopiowanie Appla, szczególnie przycisku pod ekranem. Ale możesz nie pamiętać, bo 7 lat temu chodziłeś jeszcze do podstawówki;-)

Odpowiedz

18. ~frasag
0

2017-06-09 15:37:15

Mogę powiedzieć: jestem wieśniakiem- tam się urodziłem, babka poród odebrała- zaraz po wojnie. Nawet w dowodzie to mam napisane. Ale wygląd telefonu to nie moja bajka- kupię taki jaki mi pasuje i na jaki mnie stać, niezależnie kto i od kogo go skopiował. Mogą sobie robić telefony nawet w kształcie fallusa z wybieraniem numeru ustami- wtedy taki na pewno nie będzie podróbką.

Odpowiedz

17. ~
0

2017-06-09 15:30:54

a dla mnie wieśniactwo to oryginalny iPhone

Odpowiedz

16. Gh0st
0

2017-06-09 15:17:12

@7Zżynania ;) Jakoś trudno pomylić S7 z LG G6 z Iphone 7 z Sony XZ ;)Czyli co OnePlus 3 był kiepski...kupicie szybko OP5 ? :>

Odpowiedz

15. TomecekGD
0

2017-06-09 15:04:59

Wybacz, le ty kompletnie nie rozumiesz, co napisałem do ciebie. EOT.

Odpowiedz

14. WellDone
-1

2017-06-09 14:43:43

Niech produkuje jakie chce, ale dla mnie uzywanie takiej podrobki to wiesniactwo.

Odpowiedz

13. TomecekGD
1

2017-06-09 13:37:25

Bo te firmy powstały lata temu i mają swój styl od lat, zanim jeszcze powstał OP. Co ma teraz zrobić OP? Produkować trójkątne telefony?

Odpowiedz

12. ~
1

2017-06-09 13:21:11

10. Jakos nikt nie mowi, ze Samsung, LG czy wrecz Sony sa podobne do czegos innego.

Odpowiedz

11. ~Fanboy
0

2017-06-09 12:57:57

Śmieszą mnie Ci wszyscy co reagują na nowy wygląd 1+ /''/''ee podróbka apple/''/'', /''/''ee to juz nie to co starsze modele/''/'', /''/''ee xiaomi lepsze/''/''. Każdy ma swój gust, mi na przykład bardzo się podoba, wolę ten /''/''applowski/''/'' design niż duże aparaty na środku. Jedyną wadą według mnie jest brak jacka no ale to jeszcze niepotwierdzona informacja. Wszystko się wyjaśni po premierze i wtedy będziemy mogli komentować posunięcie 1+.

Odpowiedz

10. TomecekGD
0

2017-06-09 12:50:10

To ci tłumacze, że wszystkie projekty już były. Jakby coś zmienili w wyglądzie, to napisałbyś, że OP5 jest podobny do LG, HTC, Sony, albo Samsunga.

Odpowiedz

-1

2017-06-09 11:51:24

Stary, chcesz to kupuj. Dla mnie jest to na równi żenujące jak kupowanie ADIDOSÓW, czy REJBOKÓW. Jakoś inni potrafią zrobić dobry telefon czy te przykladowe buty, ktore mają swoją markę i swój wygląd. I nie chodzi tu o wymyślanie koła na nowo tylko zwyczajne nie zrzynanie chamsko projektów od innych.

Odpowiedz

2

2017-06-09 11:32:35

@5 to nie jest odpowiedź na moje pytanie. Jaki kształt twoim zdaniem ma mieć OP5? Przecież nieważne jaki wybierzesz kształt zawsze powiesz, że to kopia czegoś, bo przecież wszystkie możliwe kształty już były.

Odpowiedz

0

2017-06-09 10:47:53

OnePlus nigdy nie ukrywał wzorowania się na Apple.

Odpowiedz

-2

2017-06-09 10:40:40

@5

Odpowiedz

2

2017-06-09 10:36:21

@4 Dlaczego? Jak iPhone jest czarny, to inny telefon nie może by czarny? Czy może jak iPhone za zaokrąglone rogi, to inny telefon nie może mieć zaokrąglanych rogów? Poza tym nie ważne jaki kształt wybierzesz zawsze ktoś go używał wcześniej. Jak dasz zaokrąglone rogi, to podróbka iPhone, jak dasz kanciaste rogi, to podróbka Sony. To jaki ma być ten telefon? Trójkątny?

Odpowiedz