DAJ CYNK

Nowe gadżety Manty dla ludzi aktywnych

02.06.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 42

Ważne 2

2

Manta S.A., polski producent sprzętu RTV i AGD, wprowadziła do sprzedaży nowy model smartwatcha i dwa nowe smartbandy dla aktywnych.

Manta S.A., polski producent sprzętu RTV i AGD, wprowadziła do sprzedaży nowy model smartwatcha i dwa nowe smartbandy dla aktywnych.Manta SWT9304 Sprita 2 Premium to kompatybilny z Androidem i iOS (łączy się z nimi przez Bluetooth) inteligentny zegarek, wyposażony w ekran E-Ink (36,4 x 70,3 mm), czujnik snu i krokomierz. Urządzenie potrafi obliczyć ilość spalonych kalorii, przebyty dystans i szybkość poruszania się, a także przypomnieć o aktywności. Jego akumulator o pojemności 45 mAh powinien wystarczyć na 30 dni działania. Sprita 2 waży 40 gramów, ma alarm wibracyjny i jest wodoodporna (IPX4). SmartWatch został wyceniony na 199 zł.

SWT9303 Viva Pro Premium to ważąca 27 g opaska sportowa z 0,91-calowym wyświetlaczem OLED i wodoodpornością zgodną z IP65. Funkcje tego urządzenia to krokomierz, monitorowanie tętna, licznik spalonych kalorii, wskaźnik aktywności fizycznej, przypomnienie o aktywności, licznik dystansu oraz monitorowanie snu. Dodatkowe funkcjonalności to powiadomienia o przychodzących wiadomościach SMS i rozmowach, opcja Anti Lost na wypadek zgubienia telefonu, a także alarm wibracyjny. Opaska jest zasilana akumulatorem o pojemności 130 mAh i jest kompatybilna z systemami Android i iOS, a jej cena to 169 zł.Manta SWT302 Viva, w porównaniu do poprzedniej opaski, ma mniejszy akumulator o pojemności 75 mAh oraz nie została wyposażona w funkcję pomiaru tętna. Nie ma tu też opcji Anti Lost, a wodoszczelność spełnia normę IPX4. Skromniejsze wyposażenie oznacza niższą cenę, która w przypadku tego modelu wynosi 99 zł.

Źródło tekstu: Manta, wł

Komentarze
Zaloguj się