DAJ CYNK

Nowa wersja tabletu Panasonic Toughpad FZ-B2

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3375

Panasonic wprowadził na rynek zmodernizowany tablet Toughpad FZ-B2. Urządzenie oferuje 30% lepszą wydajność od poprzednika.

Panasonic wprowadził na rynek zmodernizowany tablet Toughpad FZ-B2. Urządzenie oferuje 30% lepszą wydajność od poprzednika.

Tablet został wyposażony w 7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, legitymujący się jasnością na poziomie 500 cd/m kwadratowy. Został pokryty powłoką, która w mniejszym stopniu odbija promienie słoneczne oraz bez problem można go obsługiwać w rękawicach roboczych lub przy pomocy rysika biernego, którego można używać podczas opadów deszczu.Sercem urządzenia jest procesor Intel Atom x5-Z8550 taktowany zegarem do 2,4 GHz z 2 GB pamięci RAM i grafika Intel HD Graphics 400. Wbudowaną pamięć 32 GB można rozszerzyć kartami microSD. Wśród dostępnych typów łączności znajdziemy USB typu C, moduł LAN oraz opcjonalnie modem LTE.

Całość jest zarządzana przez Androida w wersji 6.0 z platformą Google Android for Work, która pozwala na oddzielenie aplikacji prywatnych od zawodowych. Dodatkowo tablet może być wyposażony w funkcję FOTA, która pozwala aktualizować system operacyjny i aplikacje dla poszczególnych grup użytkowników, zaś funkcja SCOMO umożliwia zdalne aktualizacje ustawień grupowych dla użytkowników bez użycia stałego połączenia.

Tablet jest zasilany akumulatorem o pojemności 3320 mAh, który pozwala na 8 godzin ciągłej pracy. Dzięki funkcji HotSwap można wymienić akumulator bez konieczności wyłączania tabletu. Urządzenie zamknięte zostało w wodoodpornej (certyfikat IP65) obudowie odpornej na upadek z wysokości do 1,5 m, może pracować w temperaturach od -10, do 50 stopni Celsjusza.

Toughpad FZ-B2 w nowej wersji będzie dostępny wraz z końcem czerwca 2016 roku w cenie od 4800 zł.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Panasonic; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu