DAJ CYNK

Nowa Formuła iPhone w Play

19.12.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 8464

Ważne 9

5

Sieć Play postanowiła odświeżyć swoje taryfy przygotowane z myślą o iPhone'ach. Dla klientów przygotowano Formuły iPhone Play, 4.0 i Europa.

Sieć Play postanowiła odświeżyć swoje taryfy przygotowane z myślą o iPhone'ach. Dla klientów przygotowano Formuły iPhone Play, 4.0 i Europa.

Nowe abonamenty zastępują dotychczasowe oferty iPhone: Formuła iPhone z Internetem II oraz Formuła 4.0 iPhone III.

Formuła iPhone Play

Abonament

89,99 zł

109,99 zł

Internet

1 GB
nielimitowane LTE przez 6 mies.

minuty do Play

nielimitowane

minuty do innych sieci

0,29 zł

SMS/MMS

0,19 zł

minuty na stacjonarne

0,29 zł

odbieranie połączeń w UE

0,25 zł


Formuła iPhone 4.0

Abonament

129,99 zł

149,99 zł

169,99 zł

189,99 zł

Internet

3 GB
nielimitowane LTE przez 6 mies.

minuty do Play

nielimitowane

minuty do innych sieci

nielimitowane

SMS/MMS

nielimitowane

minuty na stacjonarne

nielimitowane

odbieranie połączeń w UE

0,25 zł


Formuła iPhone Europa

Abonament

209,99 zł

229,99 zł

249,99 zł

269,99 zł

Internet

3 GB
nielimitowane LTE przez 6 mies.

minuty do Play

nielimitowane

minuty do innych sieci

nielimitowane

SMS/MMS

nielimitowane

minuty na stacjonarne

nielimitowane

odbieranie połączeń w UE

1000 na całą umowę, później 0,25 zł


Oprócz opisanych w tabelach usług, klienci mogą nabyć szereg dodatkowych usług, takich jak:
  • podwojenie paczki Internetu za 10 zł,
  • pakiet Internet non-stop 500 MB za 10 zł,
  • nielimitowany Internet LTE za 20 zł.

Z myślą o klientach często korzystających z roamingu w UE dostępne są też ważne przez 14 dni pakiety:
  • 20 minut za 10 zł,
  • 40 minut za 16 zł,
  • 120 minut za 45 zł,
  • 25 MB za 9 zł,
  • 100 MB za 29 zł,
  • 300 MB za 69 zł,
  • 500 MB za 99 zł.

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
29. ~qwerty
0

2014-12-21 09:04:44

To jest oferta dla indywidualnych czy dla firm tez?

Odpowiedz

28. ~Tomasz
-1

2014-12-20 11:27:42

@ matematyk a co mnie interesuje ze wydzwaniasz kilka minut. Oferta nie dla Ciebie. Tu chodziło o porównanie ofert - tyle.

Odpowiedz

27. ~PeeNokio
1

2014-12-19 23:58:47

Te taryfy są dużo ciekawsze dla firm. W abo 169,99 zł netto jest wszystko no limit w Polsce i 5GB neta. Poza tym no limit międzynarodowe połączenia, no limit odbieranie w roamingu i 300 min na połączenia roamingowe. iPhone 6 16GB za 1 zł.iPhone 5S 16Gb jest już za 1 zet w abo 129,99 zł netto.

Odpowiedz

26. wlo
-2

2014-12-19 20:36:31

Co to za oferta (chyba dla firm bo w esemeseie zachęcającym piszą o cenie netto) w Plej jest za 17 złotych? Bo słowa o tym, ze to nielimitowane czy tam ze 3 godziny w sieci, nie ma ;-)Jednocześnie do szefów w Pleju mam prośbę. Zatrudniajcie profesjonalistów, bo takiej amatorki dawno nie widziałem... Esemes z jawnego numeru, zachęcający do przejścia, w tym połowa jego treści to informacja, że wysłany z wersji demonstracyjnej jakiegoś programu do wysyłania esemesów. Żenada lekka ;-) Koszty tak tniecie, że nie stać was na komercyjną wersję programu, bez tekstu reklamowego autora?

Odpowiedz

25. ~
0

2014-12-19 19:49:49

No cóż. Wiadomo dla kogo te ceny :) kowalskiego sie nie tyczy bo nie ma tyle kasy baaa nawet tyle przez swoje zycie nie widział :/

Odpowiedz

24. ~
1

2014-12-19 18:09:34

@21 nie,nie myślałem tak, tylko nie spodziewałem się że taki test może tyle danych zużyć.

Odpowiedz

23. ~
-1

2014-12-19 17:30:20

Ceny ajfonow w gore tego juz nie napisaliscie

Odpowiedz

22. ~pabloki
-1

2014-12-19 16:56:12

te taryfy to pewnie z jakims starym ajfonem pomponem.

Odpowiedz

21. Paweł
-2

2014-12-19 13:14:30

@20 a myślałeś że testy nie potrzebują netu :)

Odpowiedz

20. ~
1

2014-12-19 12:28:18

jak mamy lte i np. pakiet 1GB to trzeba uważać aby nie testować prędkości za często bo jedno sprawdzenie może zmniejszyć pakiet nawet 50MB.

Odpowiedz

19. ~matematyk
1

2014-12-19 11:53:59

@3- tomasz - ale po jaką cholerę mi rozmowy w eu, skoro wydzwonię góra 2-3 minuty na rok ?też kiedyś na to patrzyłem, ale po odliczeniu wszystkich zagranicznych rozmów, porównaniu ile kosztuje taryfa bez euro rozmów, wyszło na to że co miesiąc dopłacałem średnio 50-60zł za MOŻLIWOŚĆ rozmów, bo korzytsałem sporadycznie.bardziej opłacało się zapłacić abo niższy o te 50 zł i za rozmowy góra 5-10 zł.....policz sobie różnice w abo z euro rozmowami i bez, policz ile minut wygadałeś i zobacz ile kosztuje cię 1 minuta.ZDZIWIONY?

Odpowiedz

18. ~Spajro
1

2014-12-19 11:47:33

@17, to jest wszystko normowane prawem unijnym, jeśli takowe się zmieni, zmieni się też prawo polskie, a co za tym idzie operatorzy są zmuszeni się do tego dostosować i nieważne ile jeszcze jest czasu do końca umowy.

Odpowiedz

0

2014-12-19 11:34:22

Wszędzie wciskają odbieranie połączeń w UE 0,25,umowa na 2 lata a za niecały mają znieś opłaty za roaming jak to rozumieć?to jest zabezpieczenie na 2 lata aby kasować ludzi po 0,25/min ,jakoś mi się nie chce wierzyć ,że od 16 grudnia 2015 r. operatorzy będą wysyłać regulaminy,że opłaty nie ma , nie wciskali tego by w każdy abonament ...

Odpowiedz

16. ~mm
-1

2014-12-19 11:03:11

Ciekawe kiedy odświeża taryfy bez telefonu. Bo już dość słabe są. A telefon mam z wolnego rynku:)

Odpowiedz

12. ripe10
1

2014-12-19 10:55:50

Plej naiwnych szuka, myśli że ludzie nie potrafią liczyć?

Odpowiedz