DAJ CYNK

Nokia reklamuje prawdziwie bezprzewodowe ładowanie

17.07.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4390

Ważne 4

3

W najnowszej reklamie Nokia Lumia 930 pojawia się u boku, a właściwie to na ładowarce Nokia DC-50. To pierwsze na rynku rozwiązanie pozwalające bezprzewodowo ładować telefon również w terenie.

W najnowszej reklamie Nokia Lumia 930 pojawia się u boku, a właściwie to na ładowarce Nokia DC-50. To pierwsze na rynku rozwiązanie pozwalające bezprzewodowo ładować telefon również w terenie.

Nokia DC-50 to ładowarka bezprzewodowa (standard Qi), która umożliwia ładowanie kompatybilnych urządzeń nie tylko po podłączeniu jej do gniazdka, ale także poza domem. Możliwe jest to za sprawą wbudowanego w ładowarkę akumulatora o "wydajności" 2400 mAh (w specyfikacji podano wydajność, a nie pojemność). Maksymalny czas ładowania wynosi 150 minut, aby je rozpocząć, wystarczy telefon położyć na ładowarce:


Popularność akcesorium Nokii może dosyć poważnie ograniczyć jego cena - za 259 zł można w końcu kupić kilka przewodowych banków energii.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
13. ~dr
1

2014-07-17 20:52:11

ciekawe kiedy szajsung i cala reszta zgapi wszystko

Odpowiedz

12. ~wiek
0

2014-07-17 18:49:14

ja od miesięcy ładuję QI... NEXUSA 5, NEXUSA 7 2013, GALAXY S4 i ....rewelacja i wygoda, polecam

Odpowiedz

11. ~
0

2014-07-17 18:35:16

Niech Microsoft zmieni nazwę Nokia na coś innego, bo to nie są już urządzenia kojarzące się z wczesnymi Nokiami...

Odpowiedz

10. ~Lukasz
0

2014-07-17 18:27:39

Niech ta Nokia 930 się wreszcie pojawi na rynku ;(

Odpowiedz

9. LuiN
0

2014-07-17 15:27:16

8, tomunia - dziękuję, poprawione

Odpowiedz

8. tomunia
0

2014-07-17 15:06:52

brakuje "w" na początku pierwszego zdania

Odpowiedz

7. ~
-2

2014-07-17 14:16:34

W końcu faktycznie to można nazwać ładowaniem bez przewodowym.

Odpowiedz

6. peterw
0

2014-07-17 14:12:23

trzeba nosci ze soba ten powerbank i go ladowac wiec przepada cala korzysc z QI (kotre notabene uzywam i jest super)

Odpowiedz

5. p2225
2

2014-07-17 14:11:56

a jakie są straty energii względem normalnego ładowania na usb?

Odpowiedz

4. ~
0

2014-07-17 14:08:36

@2, jak znalazł dla tych wszystkich monolitycznych urządzeń, w których nie możesz wymieniać baterii...@3, tę "ładowarkę" możesz ładować inną bezprzewodową baterią :)

Odpowiedz

3. ~miszczu
6

2014-07-17 14:03:07

POWER BANK.... I TYLEszkoda że nie pokazali wejścia usb by załadowac ladowrkę. hehehehee

Odpowiedz

2. ~
5

2014-07-17 14:00:38

Ja to widzę jako dodatkowa bateria do telefonu, tyle że jest osobno.

Odpowiedz

1. ~xxx
6

2014-07-17 13:58:20

no nie wiem przeciez te ladowarke tez trzeba naladowac (?)

Odpowiedz