DAJ CYNK

Nokia promuje Lumię 1020 reklamą z hasłem "Nothing else comes close" [wideo]

22.08.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3153

Ważne 7

1

Nokia opublikowała kolejną reklamę Lumii 1020 z aparatem 41 Mpix, która w zabawny sposób pokazuje przewagę nad konkurentami pod względem możliwości fotograficznych.

Nokia opublikowała kolejną reklamę Lumii 1020 z aparatem 41 Mpix, która w zabawny sposób pokazuje przewagę nad konkurentami pod względem możliwości fotograficznych.



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
19. ~Manta vs Sgs4 ?
0

2013-08-23 20:34:06

Nowa Manta Galactic Duo MS4701 RZĄDZI! ;-D ciekawe jak z wykonaniem, hehe

Odpowiedz

18. applefan_
0

2013-08-23 10:49:14

@16 a co najważniejsze mimo jakiejś historii na rynku brak sprzedaży - i to jest najważniejszy czynnik którego Lumia nie ma, pomijając inne braki - głównie softwarowe. Jedyne co mają to rzesze wiernych klientów w krajach takich jak PL gdzie nie ważne co wypuści na rynek i niezależnie od konkurencji zawsze ma żelazny elektorat ze słowami na ustach: "tyllllllkoooooo Nooooookiaaaaaaaaaaa...."

Odpowiedz

17. applefan_
0

2013-08-23 10:46:19

@16 iPhone to zupełnie kosmicznie nowa jakość. Kiedy pojawił się w 2007 roku i miał za konkurencję drętwego i praktycznie nie działającego WM, równie słabo działającego i do tego zamulonego Symbiana to nie potrzebował żadnej reklamy i wywindował Apple na najdroższą firmę w historii i największą firmę technologiczną świata. Sorry, ale reklama to jednak trochę za mało żeby to osiągnąć... trzeba mieć produkt i tutaj widzimy, że Nokia jak na razie ma sam marketing. Brak ekosystemu, brak aplikacji, brak masy devów itd itd.

Odpowiedz

16. ~dag
0

2013-08-23 10:02:52

Apple też się bardzo intensywnie reklamował swego czasu. Sam z siebie, bez promocji, iPhone nie stał się przecież tak popularny.

Odpowiedz

0

2013-08-23 09:52:51

14). Pamięć to Ty masz kiepską...

Odpowiedz

14. applefan_
0

2013-08-23 09:33:52

@13 no i co z tego. Z raportów widać, że Lumie się cienko sprzedają. Jak sprzęt jest bliski ideałowi i się sprzedaje to reklama jest praktycznie zbędna. Dobrym przykładem jest np iPhone (32 mln szt sprzedanych w ostatnim kwartale) nie pamiętam kiedy była reklama w TV, Lumie za to są już w co drugiej i efektu to nie daje jak na razie żadnego. Może 1000 mpix w aparacie kogoś zainteresuje?

Odpowiedz

13. ~tomaszek
0

2013-08-23 08:48:36

reklama jest mega ! ! !

Odpowiedz

11. applefan_
0

2013-08-23 08:15:07

Wciskanie głuchemu nowego zestawu do słuchania muzyki... Ekosystem, aplikacje i developerzy - tylko to jest najważniejsze o być albo nie być na tym rynku, a nie aparat!!!

Odpowiedz

9. marrcus
0

2013-08-23 03:00:17

lepiej wziasc na taki występ normalny aparat

Odpowiedz

8. Paweł
0

2013-08-22 23:53:16

Taka obserwacja z wakacji w cywilizowanym miejscu Europy :) Najczęściej spotykanym aparatem fotograficznym jest iPhone, najczęściej spotykanym smartfonem jest iPhone :) Widać tu ludzie nie mają takich problemów (kompleksów) jak w PL :)

Odpowiedz

7. ~etanol
0

2013-08-22 21:34:54

Przecież świetna jest ta reklama. Na prawdę nie macie dystansu do tego co posiadacie?

Odpowiedz

6. ~...
1

2013-08-22 20:51:17

Nokia idzie w tę samą strone co Apple. Te reklamy są z cyklu: "bądź oryginalny i kup elitarny produkt z limitowanej serii - 1 milion sztuk made in China".

Odpowiedz

5. ~Gajos
0

2013-08-22 20:13:39

Bardzo fajna reklama :)

Odpowiedz

4. PLANET
1

2013-08-22 19:55:39

No i akurat MACuser ma rację, co nie zmienia faktu, że zoomu optycznego w pozostałych telefonach nie ma. Nokii jak zwykle wychodzą najlepiej reklamy z walkami userów GS i iP, propsy :D

Odpowiedz

3. WitekT
1

2013-08-22 19:03:25

hdfunpack: poprawione, dzięki! ;-)

Odpowiedz