DAJ CYNK

Nokia prezentuje model Asha 210

24.04.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5554

Ważne 2

3

Nokia zaprezentowała kolejny model z rodziny Asha - Asha 210. Dostępny będzie w wersji dla jednej lub dwie karty SIM.

Nokia zaprezentowała kolejny model z rodziny Asha - Asha 210. Dostępny będzie w wersji dla jednej lub dwie karty SIM.

Nokia Asha 210 to klasyczny model, bez systemu. Pracuje w sieciach 2G, posiada 2,4-calowy ekran o rozdzielczości 320x240 pix, aparat 2 Mpix, moduł WLAN b/g, Bluetooth, radio FM oraz złącze kart microSD. Telefon wyposażono w klawiaturę QWERTY oraz dedykowany przycisk dla komunikatora WhatsApp. W telefonie nie zabraknie także innych aplikacji społecznościowych jak Facebook i Twitter. Akumulator o pojemności 1200 mAh umożliwić ma do 46 dni pracy w stanie czuwania.

Asha 210 Dual SIM to bliźniaczy model na dwie karty z technologią Easy Swap Dual SIM. Oznaczą to, że gniazdo pierwszej karty jest umieszczone pod baterią, a drugie jest łatwo dostępne z zewnątrz. Przełączanie pomiędzy SIM-ami wykonuje się bez wyłączania telefonu.

<: F1234 :>



Nokia Asha 210 dostępna ma być w pięciu kolorach i trafi do sprzedaży w drugim kwartale. Sugerowana cena detaliczna (bez podatków) to 72 dolary

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia Asha 210 w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia Asha 210 Dual SIM w katalogu.

Źródło tekstu: Nokia, wł

Komentarze
Zaloguj się
14. ~asdfghjkl
0

2013-04-28 19:38:16

EJEJEJEJJ ! TO ON JEST BEZ SYSTEMOWY ! TO MN TROCHE MARTWII ! ;(

Odpowiedz

13. ~qwerty
0

2013-04-28 19:37:33

Bardzo podoba mi się telefon i z niecierpliwością czekam aż wejdzie na rynek !. Wydaje sie naprawdę dobry jak na taką cenę, to przecież tylko około 200 zł ( trzeba tylko jeszcze doliczyć vat i trochę za nowość ) ale naprawdę .. no może aparat nie jest zachwycający ale przy dobrym oświetleniu nawet takim da się poradzić . Korzystałam z aparatu w innym telefonie lecz z taką samą matrycą , rozdzielczością bez lampy i autofocusa i zdjęcia nie są złe . wiadomo nie są takie jak z 7 mpx autofocus itd ale są w miarę ok . dalej , klawiatura qwerty - wydaje sie być naprawdę porządna ;) dla mn to plus bo lubię takie telefony a póki co korzystałam z dotykowców . małą odmiana jest zachęcająca . CENA ! po co wybulić mam dużo kasy jeśli mogę kupić naprawdę przyzwoite urządzenie za taką niewielką cene ! bateria oferuje też w miarę nie złą żywotność . telefon nie jest bardzo lekki ale ja wolę osobiście wiedzieć że trzymam w ręku telefon a nie zabawkę . Nokia ta posiada naprawdę ciekawy design. duża możliwość kolorów . ;D plus .. są ciekawe . mn najbardziej przypadł do gustu biały i myślę że taki będę chciała mieć .. ale niebieski też wygląda naprawdę dobrze . ;] powtórzę sie ale z niecierpliwością czekam aż telefon wejdzie na rynek ! jeśli ktoś będzie coś już wiedział piszcie ! ;D

Odpowiedz

12. ~Chłopak z wioski
0

2013-04-25 09:57:52

no curva nie dać WCDMA 900/2100 chociaż do 384 kb/s szok!

Odpowiedz

2013-04-25 09:32:36

@5,10 dla mnie dobrym telefonem bylaby 6720 w wersji dual sim. Najwazniejsze plusy to klasyczna obudowa, aparat 5mega z af, gps i 3G. Mozna pobrac potrzebne aplikacje mapy czy inne. Obecnie w nokiach sa badziewne aparaty nawet bez auto focusa....

Odpowiedz

10. ~mnm
0

2013-04-25 02:22:35

2@ Od mam nadzieję czerwca w naszym kraju powinna znaleźć się nokia 301 w dwóch wersjach na jedną kartę i dual sim i ma aparat 3,2 i 3g ma też hspa,trzeba tylko być cierpliwym..

Odpowiedz

8. ~Jan Meyn
1

2013-04-24 23:44:59

No i po co bez 3G? A wystarczyłoby zrobić 3 proste rzeczy i byłby hit. Moje propozycje: 1. 3,5G 2. Kamera do VC 3. Większy wyświetlacz, przecież w dobie smarkofonów większy rozmiar nie szkodzi, a wręcz służy użyszkodnikowi. Uzasadnienie: przecież wielu ludziom wystarczy www, mapa, może mail, i wcale nie muszą mieć tysiąca &quot;appek&quot;. A VC to bardzo poważna i użyteczna funkcja. W ogóle to chory trend u producentów, że zaprzestają produkcji zaawansowanych telefonów bez systemów &quot;otwartych&quot; typu Android, iOS i innych... A szkoda.

Odpowiedz

7. ~pabloki
1

2013-04-24 23:21:40

mam asha 205. ten rózni się tylko lepszym aparatem i wi-fi oraz większą baterią. z tyłu wygląda jak jakaś lumia. z przodu też jakby inspirowana lumią. cena to pewnie 449.

Odpowiedz

6. ~
0

2013-04-24 23:13:42

Nie kupuje telefonów bez 3g i hd voice.

Odpowiedz

5. ~pamk22
1

2013-04-24 23:07:17

@2 - jest np. Nokia X2-02

Odpowiedz

4. ~
1

2013-04-24 22:43:43

@1 Tak wersja z FB będzie na naszym rynku

Odpowiedz

3. DanielR
0

2013-04-24 22:30:02

Czemu w dalszym ciągu wprowadza się na rynek telefonu bez modułu UMTS?! Tym sposobem nigdy nie uwolnimy się od GSM-u.

Odpowiedz

2013-04-24 22:28:36

nokia powinna wprowadzić telefon na dwie karty, z dobrym aparatem w klasycznej obudowie... samsung dość mocno zagospodarował obszar dotykowych dualów... ale nadal brakuje czegoś w klasycznej obudowie z dual sim...

Odpowiedz

1. best
0

2013-04-24 22:21:17

Widziałem też zdjęcia, gdzie zamiast przycisku WhatsApp był przycisk do Facebooka :D.

Odpowiedz