DAJ CYNK

Nokia potwierdza 41 Mpix w nowym telefonie

20.06.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4774

Ważne 6

2

W ostatnim czasie pojawiało się coraz więcej przecieków na temat nowego telefonu - Nokia EOS. Teraz Nokia potwierdza, że w nowym telefonie należy spodziewać się aparatu 41 Mpix.

W ostatnim czasie pojawiało się coraz więcej przecieków na temat nowego telefonu - Nokia EOS. Teraz Nokia potwierdza, że w nowym telefonie należy spodziewać się aparatu 41 Mpix.



Producent podgrzewa atmosferę przed konferencją, która odbędzie się 11. lipca, pisząc o 41 milionach powodów. Wartość ta odpowiada matrycy, która była już zastosowana w modelu Nokia 808 PureView.

Zastosowanie takiej matrycy może sugerować także, że Windows Phone otrzyma aktualizację, ponieważ obecna wersja WP8 nie obsługuje wyższych rozdzielczości. Inną możliwością jest przygotowanie stosownej poprawki dla systemu przez Nokię.

Zobacz: Nokia na nowo wymyśla zoom

Źródło tekstu: wł

Tagi: nokia
Komentarze
Zaloguj się
24. ~ajzi
0

2013-06-25 08:08:06

nokia, what are you doing? nie ten kierunek obrała ta firma, a dodatkowo nie chce zawrócić.

Odpowiedz

23. ~heck
0

2013-06-22 10:30:45

@21 szkoda ze przed chwila zaprezentowali nowe modele

Odpowiedz

22. ~
0

2013-06-20 22:33:01

Czasy się zmieniają... Kiedyś Nokia była najlepsza, a Samsung w oczach internautów był nic nie wartym "syfem" :)

Odpowiedz

21. ~
0

2013-06-20 19:16:34

Samsung już się wycofał z tabletów z Windows w USA, bo nikt tego nie kupuje. Sorry, ja też nie mam zamiaru.

Odpowiedz

20. pacman
1

2013-06-20 18:52:51

@19 idiota nie idiota...po prostu z góry założył, że tylko WP i już, a przecież skoro jako pracownik MS uznał, że Android na 100% nie...to trzeba było pozostawić MeeGo, ale widzisz, każdy telefon Nokii z innym systemem niż WP odbierał Microsoftowi rynek. A co gdyby telefony Nokii z MeeGo czy Androidem sprzedawały się tak samo albo lepiej niż te z Windows Phone ? Nokia to największy producent w WP bo...ma prezesa z MS, ale to wygląda trochę jakby na siłę się trzymali tego systemu. Wzrost powolny, % nie ma co patrzeć bo jak mieli np. 1%, a potem mieli 2% to powiększyli dwukrotnie...ale z jakiego poziomu ;) To nie tak, że WP nie ma sensu, ale dla Nokii nie ma sensu jako jedyny systemem bo jej udział w rynku pod rządami Elopa tylko dalej spadał, a żeby przeskoczyć LG, Sony, HTC, ZTE, Huawei mogą potrzebować czegoś więcej niż jeden system. Poza tym to jest produkt MS...zawsze to obca firma, drogi mogą się rozejść, plany MS to jego własny interes i w razie czego nie będzie się troszczył o Nokię, a drugi system to zawsze pewnego rodzaju większe bezpieczeństwo. http://oi42.tinypic.com/aw9w8o.jpg

Odpowiedz

19. ~
1

2013-06-20 18:29:01

Bo Elop to idiota. Ta firma pod jego rządami tylko traci.

Odpowiedz

18. ~Misiek
1

2013-06-20 18:13:17

Cóż, nie ma dobrego systemu w telefonie = nie ma zakupu telefonu. Proste.

Odpowiedz

17. ~
0

2013-06-20 18:08:23

Niedługo trylion pikseli, a ogniskowa marna. i tak w ogóle nie korzystam z aparatu w smartfonie.

Odpowiedz

16. ~marunio
0

2013-06-20 16:10:16

@robert - rozumiem ze chciales napisać SZAJSUNG to SZAJSUNG a NOKIA to NOKIA :D

Odpowiedz

15. ~robert
-2

2013-06-20 14:43:39

13.) Bo samsung to samsung a nie nokia=szajs. kumasz

Odpowiedz

14. ~robert
-1

2013-06-20 14:42:31

robert

Odpowiedz

13. ~
1

2013-06-20 13:58:08

Smiejecie sie że nokia daje 41mpx co jest naprawdę potrzebne, a jak Samsung da 8 rdzeni które i tak mulą bardziej niż 2 na WP to wpadacie w zachwyt....

Odpowiedz

11. ~baboso
1

2013-06-20 13:32:36

Od pół roku mam Nokię 808, klasa sama w sobie. Telefon kładzie wszystko co do tej pory wyprodukowano. Jeśli EOS będzie jeszcze lepszy to warto kupić, jeśli nie to zostaję przy dziadku Symbianie.

Odpowiedz

10. ~.aj
1

2013-06-20 13:14:45

Ta zoltoczarna kolorystyka to jakies nawiazanie do Nikona?

Odpowiedz