DAJ CYNK

Nokia Lumia 730 na pierwszych zdjęciach

07.08.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 19

Ważne 9

3

Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia następcy Nokii Lumia 730, następcy modelu 720.

Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia Nokii Lumia 730, następcy modelu 720.

Nokia Lumia 730 okazała się być Nokią Superman, o której informowaliśmy kilka dni temu. Smartfon zgodnie z obecnie panującą modą będzie nastawiony na zdjęcia typu selfie, do czego posłuży przedni aparat o rozdzielczości 5 Mpix. Odnośnie głównego aparatu nie ma jeszcze pewnych informacji, ale wszystko wskazuje na to, że będzie on wykonywać zdjęcia w niespotykanej dotąd rozdzielczości 6,5 Mpix. Lumia 730 będzie posiadać wyświetlacz o przekątnej 4,7 cala o rozdzielczości 720p. Jej motorem napędowym będzie czterodzeniowy procesor taktowany zegarem 1,2 GHz (najprawdopodobniej typowy dla średniej półki Snapdragon 400) w parze z 1 GB pamięci RAM. Wbudowana pamięć ma wynosić 8 GB.

Smartfon na zdjęciach pracuje pod kontrolą nieznanej do tej pory aktualizacji systemu Windows o nazwie Debian Red. Ma to sens biorąc pod uwagę alfabetyczne nazewnictwo kolejnych wersji systemu (po Amber, Black i Cyan).

Na chwilę obecną nie ma żadnych informacji na temat ewentualnej daty wprowadzenia smartfonu na rynek, jak również możliwej ceny.

Źródło tekstu: WPcentral

Komentarze
Zaloguj się