DAJ CYNK

Nokia Lumia 1320 na polskim rynku

19.02.2014

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 16

Ważne 14

1

Nokia wprowadza na polski rynek Lumię 1320 - phablet z 6-calowym ekranem.

Nokia wprowadza na polski rynek Lumię 1320 - phablet z 6-calowym ekranem. Telefon jest już dostępny w Polsce w cenie 1499 zł.

Lumia 1320 to smartfon z 6-calowym ekranem IPS (1280x720pix), chronionym szkłem Gorilla Glass 3. Czuły ekran umożliwia obsługę w rękawiczkach I z długimi paznokciami; Gorilla Glass 3. Sercem telefonu jest dwurdzeniowy procesor Snapdragon 400 pracujący z częstotliwością 1,7 GHz. Posiada 1 GB pamięci ram i 8GB pamięci wewnętrznej.

Nokia Lumia 1320 wyposażona jest w aparat 5 Mpix z autofocusem i oferuje bogate, fotograficzne funkcje. Nowa aplikacja Nokia Camera integruje najpopularniejsze tryby fotografowania - Pro, Smart oraz wideo. Aplikacja Nokia Storyteller sprawia natomiast, że historie ożywają na sześciocalowym ekranie. Zdjęcia automatycznie łączą się z mapami HereE w chronologiczny obraz podróży prezentowany na mapie. Z kolei aplikacja Nokia Creative Studio pozwala na tworzenie fotograficznych kolaży oraz ożywianie zdjęć dzięki różnorodnym filtrom oraz kolorowym efektom.

Wszystkie treści tj. filmy, zdjęcia oraz muzyka mogą być zapisywane w urządzeniu, a także na karcie micro SD. Użytkownicy dostają również 7 GB wolnej przestrzeni w usłudze OneDrive.

Lumia 1320 oferuje dostęp do funkcji zarezerwowanych dotąd dla smartfonów Nokia Lumia z najwyższej półki, w tym do nielimitowanego, darmowego streamingu muzyki dzięki Nokia MixRadio, bez reklam oraz konieczności subskrypcji. Nowy przycisk "Play Me" włącza bezpośrednio osobistą stację radiową dostosowaną do gustu słuchacza. Dodatkowo ulubione listy odtwarzania można zapisywać na telefonie, aby później móc słuchać ich w trybie offline.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Nokia, wł

Komentarze
Zaloguj się
Polecane tematy