DAJ CYNK

Nokia Lumia 1020 w Polsce od połowy września

30.08.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 9480

Ważne 8

6

Ruszyła polska przedsprzedaż nowego flagowca Nokii - modelu Lumia 1020 z aparatem 41 Mpix. Cena wynosi od 2899 zł.

Ruszyła polska przedsprzedaż nowego flagowca Nokii - modelu Lumia 1020 z aparatem 41 Mpix. Cena wynosi od 2899 zł.

Komputronik wycenił nową Nokię na 2949 zł, w RTV Euro AGD cena jest nieco niższa - 2899 zł. Ostatni ze sklepów podał też przybliżony termin dostępności, określony jako "połowa września".

Największym atutem nowego smartfonu Nokii jest aparat fotograficzny 41 Mpix z optyczną stabilizacją obrazu. Wśród innych zalet smartfonu warto wymienić szkło czołowe Gorilla Glass 3, czytelny w każdych warunkach 4,5-calowy ekran AMOLED, ksenonową lampę błyskową, 2 GB pamięci RAM, LTE z prędkością pobierania do 100 Mb/s czy opcjonalną nakładkę na telefon ułatwiającą wykonywanie zdjęć i zawierającą dodatkową baterię.



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Komputronik, RTV Euro AGD, wł

Tagi: nokia
Komentarze
Zaloguj się
81. ~nokia ok
0

2013-09-06 22:43:17

zawsze miałem NOKIE i raczej się to nie zmieni teraz posiadam lumie 720 i 920 firmowy oba zajebiste jak wejdzie w orange 1020 to wezmę pozdrawiam fanów noki :P

Odpowiedz

80. ~123
0

2013-09-05 23:08:36

mam od 2 dni ;) w niemczech jest juz dostpena mozna kupic. wykonanie - super, aparat? miodzio ogolnie nie chce mi sie rozpisywac ale mamy do czynienia z obecnie najlepszym smartfonem na swiecie. mialem galaxy s3 mini przed ta nokia ogolnie niebo a ziemia android to jest syf jak sie go nie zresetuje raz na pol roku to wieczna wiecha qq

Odpowiedz

79. ~fan nokii
0

2013-09-03 17:11:50

Osobiście mam lumię 800 i uważam, że to dobry telefon. Wykonany z dobrych materiałów i wytrzymały. Spadł mi kilka razy (raz nawet z kilku metrów) i nic mu nie jest. Kilku moim kolegom iPhone spadł z mniej niż metra i zepsuty. System nie jest zły. Owszem czasami denerwujące jest, jak jakieś apki są na androida, a na WP nie, ale znajdują się odpowiedniki czasami gorsze, ale nie są złe. Chciałbym mieć lumię 1020, ale na razie jeszcze nie kupuję bo ten telefon mam dopiero od ponad roku. A teraz czas na smutne rzeczy. Nokię wykupił Microsoft. :( kto się smuci niech da plusa za komentarz

Odpowiedz

78. ~Wiktor
0

2013-09-02 20:03:10

Przecież to jest Polska - tu zawsze kogoś zaboli że ktoś ma telefon za 3000 a on nie :) a co do WP - osobiście zupełnie nie leży mi system chyba bardziej /''zamknięty/'' niż iOS. Pozostanę przy Androidzie, oczywiście chodzącym na dobrym sprzęcie, bo przyznam że 80% telefonów z Androidem na rynku chodzi jak śmieć. Pozdrawiam z LG Nexusa 4

Odpowiedz

77. Michalos
0

2013-09-02 13:27:15

@76 Mam nokie na symbianie, ku ścisłości E6 na Bella. Mam też samsunga Ativ S, na Windows Phone 8. Wcześniej miałem Sony Xperia S na Androidzie. Z moich doświadczeń i do moich potrzeb, chciałbym mieć Nokię na WP8. Najlepiej 1020, jak jej cena spadnie ;) Co do wielu tu, części co usunięto komentarze. LUDZIE, TO JEST TELEFON! NIE PODOBA SIĘ, NIE KUPUJ. CO CI PRZESZKADZA, ŻE KTOŚ SOBIE KUPIŁ? Można wyrazić swoją opinię, ale nie trzeba się zaraz wyzywać i unosić z emocjami.

Odpowiedz

76. ~GrubasJeden
0

2013-09-02 13:09:17

Ja powiem tak. Nokię miałem zawsze. Dla mnie były to najlepsze telefony - raz, że były wytrzymałe, dwa, że miały zajebongo aparaty. Nawet teraz Nokia robi solidne telefony z dobrym aparatem, ale... jest jedna rzecz, ale taka, którą da się zauważyć, na pewno każdy już się domyśla dlaczego ludzie nie kupują Nokii. Przez Windows Phone. Nie jest może jakiś najgorszy, ale stary dobry Symmbian w Nokiach, który się ciął i zacinał na wszelkie możliwe sposoby był lepszy (dla mnie). I w Ovi było więcej apek (z tego co pamiętam) ;) Tęsknię za tamtymi Nokiami i chociaż mam teraz Samsunga to nadal jestem wielkim fanem tych telefonów! :D

Odpowiedz

75. ~japan
0

2013-09-02 12:42:33

wynika z tego że komentarze są kasowane bo jest ścisła moderacja? czy jest moja racja? czy może kolacja? lub alkoholowa libacja...

Odpowiedz

74. ~
0

2013-09-02 09:37:37

@73, nie można generalizować. Opera mini to przeglądarka jak inne. Dzięki niej oszczędzić 90% transferu. Niepoważni ludzie mogą głupoty pisać z różnych przeglądarek mobilnych.

Odpowiedz

72. ~
0

2013-09-01 13:30:37

P4 juz niedlugo włączy guzik i lte bedzie hulac zobaczycie

Odpowiedz

65. ~lui
0

2013-09-01 11:19:00

do n8 zawsze nokia teraz samsung i mam ich gdzies ......

Odpowiedz

59. ~T27
0

2013-09-01 09:55:49

Widać w komentarzach wściekłość androidowców bo widzą że w sklepie coraz więcej aplikacji. I to aplikacji dobrych a nie śmieci i wirusów jak w google play. A aplefani wściekają się bo wiedzą że ich plastik został zmiażdżony wykonaniem, mapami, aparatem, officem, itd... które Nokia oferuje. Dla niektórych drogo, dla innych nie. Ja miałam w ręku i kupuję :)

Odpowiedz

52. ~Namakon
0

2013-09-01 08:33:11

Stop to mieszanina dwu bądź więcej metali, natomiast poliwęglan to polimer podobnie jak 99% /''plastików/'' - zapewne stąd koledze z @45 się owe pojęcia skojarzyły ;) Natomiast nakładanie powłok na aluminium nie stanowi żadnego problemu

Odpowiedz

51. Hose
0

2013-09-01 07:40:17

@49 - Mam aluminiową ramę w rowerze, pomalowana proszkowo parę lat temu, nie ma żadnego problemu. @47- A z tym "STOPEM" poliwęglanu to faktycznie się naśmiałem.

Odpowiedz

50. ~r
0

2013-09-01 07:27:10

#47: amelinium nie pomalujesz ;-)

Odpowiedz

47. ~anty-jabol
0

2013-08-31 20:54:35

do 45. : Jeśli według ciebie stop poliwęglanu to plastik to gratuluje "rosesnania". Pewnie dla ciebie pomalowane aluminium to też plastik. Natomiast jak ci się wszystko kojarzy z mydelniczką to już twój fetysz.

Odpowiedz