DAJ CYNK

Nokia D1C jest tabletem

13.10.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7937

Ważne 6

9

Od kilku dni w Internecie pojawiają się informacje o specyfikacji nowego smartfonu Nokii. Jak się okazuje, model D1C wcale nie jest smartfonem.

Od kilku dni w Internecie pojawiają się informacje o specyfikacji nowego smartfonu Nokii. Jak się okazuje, model D1C wcale nie jest smartfonem.

Nokia D1C będzie wyposażona w ekran FullHD o przekątnej 13,8 cala. Urządzenie będzie napędzane przez ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 430 w parze z 3 GB pamięci RAM. Dla użytkownika przewidziano 16 GB pamięci wbudowanej. Główny aparat wykonuje zdjęcia w rozdzielczości 16 Mpix, a przedni o rozdzielczości 8 Mpix. Oba będą nagrywać filmy w rozdzielczości 1080p. Tablet będzie pracować pod kontrolą Androida 7.0.

Nowych urządzeń Nokii, w tym smartfonów, możemy się spodziewać pod koniec 2016 roku.

Źródło tekstu: nokiapoweruser; wł

Komentarze
Zaloguj się
36. ~
0

2016-10-15 11:51:32

Nokii nic nie przywróci do życia, a ten pajac fapplefag_ powinien być już zbanowany za swój fanatyzm. Kiedy do Ciebie dotrze, że Polacy nie chcą hamerykańskiego g*wna? Hamerykanie to inna mentalność. Potomstwo angielsko/indiańsko/murzyńskie bez mózgów i własnego zdania. W Europie jest wybór. Ty go nie umiesz dokonać, więc modlisz się do trupa Jobsa.

Odpowiedz

35. ~Coxxi
0

2016-10-14 09:48:21

Do niektórych. Przestańcie o tym hamerykańskim Apple, bo mam odruch wymiotny jak czytam o tej firmie dla gejów . Ciekawe, czy oni wiedza gdzie jest Europa, o Polsce już nie wspomnę.

Odpowiedz

34. ~medyk Suisse do @31
0

2016-10-14 09:42:50

a kto kupi takie telefony? Kto kupi slidery ? Nie ma sprzedazy masowej- nie ma zysku- nie ma zludzen.

Odpowiedz

33. applefan_
0

2016-10-14 09:41:21

@31 uwielbiam takie komentarze :) Na pewno działasz w jakimś osiedlowym kabarecie :)

Odpowiedz

32. applefan_
0

2016-10-14 09:39:50

@27 Apple jest obecnie najdrożej wycenianą firmą na świecie stan na 2016-10-14: 630 mld USD. Nokia w czasach świetności stanowiła promil tej wartości i nigdy nie była firmą nr 1. Inflacja nie rośnie rocznie o 100% żeby można było poprzez jej przeliczenie porównać wartość Nokii. Ja wiem, że fani tej nieinnowacyjnej i upadłem firmy nie mogą się pogodzić z tą dyskusyjną stratą ale z liczbami nie podyskutujecie, sorry. Co do akcji AAPL - to ostatni miesiąc to ciągłe wzrosty poza tym rynek zawsze realizuje zyski cyklicznie i to jest normalne, dochodzą wypłaty dywidendy itd.

Odpowiedz

31. ~Bart
0

2016-10-14 09:37:30

jak dla mnie Nokia powinna wypuścić fajny telefon typu "klapka" którego w EU praktycznie nie można w wyższej specyfikacji kupić tylko jakieś "tanie" modele

Odpowiedz

30. ~Baobab
0

2016-10-14 09:32:11

Teraz w tablecie trzeba coś zrobić, np w Lenovo 10,1 cala zrobili piko-rzutnik, rzut do 70 cali i tylko dla niego kupiłem ten tablet. Co prawda cena kosmiczna 2,3k, ale mam kino w teczce. Normalnego tabletu już bym faktycznie nie kupił. Mam laptopa ASUS 13,4 cala z ssd i i7.

Odpowiedz

29. ~medyk Suisse
0

2016-10-14 09:30:37

raczej przybywa latek i zmarszczek. Anyway - kupilem sobie nowe zabawki - Lumie 950xl dual sim oraz lumie 640 xl lte dual sim. Fajne telefony, choc ex-flagowiec Microsoftu nie wiem jakim cudem przeszedl beta testy software. Wypuszczenie takiej Bety do kleintow mialo za zadanie chyba zmusic klientow do ucieczki do czegokolwiek ale nie produktow Microsoftu, Lumia 950XL Dual SIM jest wrecz przykladem jak nie powinno sie robic smartfonow.Natomiast przynajmneij nie ma tyle bloatwareu co Lagdroid.

Odpowiedz

28. ~nMn
0

2016-10-14 09:28:22

26 - ale ja się z ciebie śmieję cały czas - brak Nokii tego nie zmienia. Rośniesz? Tak, na największego bojówkarza, a zarazem trolla Apple :D

Odpowiedz

27. slawekt
0

2016-10-14 09:27:59

@24 A słyszałeś o pojęciach typu: inflacja, realna wartość pieniądza, bańka finansowa itd.? Zapewne nie. I dlaczego skoro Apple jest taki emejzing, to dlaczego jego akcje spadają? Mimo wprowadzenia super emejzingowego iPhone 7 oraz porażki wizerunkowej najgroźniejszego konkurenta (Samsung)?

Odpowiedz

26. applefan_
0

2016-10-14 09:19:46

@25 Ten się śmieje kto się śmieje ostatni. Kiedyś śmiali się ze mnie zwolennicy Nokii, potem BB, HTC, LG itd. Bardzo szybko ubywa tych prześmiewców a ja rosnę w siłę :)

Odpowiedz

25. ~24
0

2016-10-14 09:04:12

@24. applef_un. niemasz pojecia o tych sprawach!!! A tak na marginesie: dlaczego w takiej świetnej sytuacji Apple, TY JESTEŚ KRYTYKOWANY I WYŚMIEWANY?!? DLACZEGO?!?

Odpowiedz

24. applefan_
0

2016-10-14 08:29:54

@8 chłopino poczytaj troche. Nokia w czasach swojej świetności nie miała nawet 1/15 wartości Apple.

Odpowiedz

23. matteo
1

2016-10-13 23:37:44

Tylko po co? Co zmieni taki tablet? Kolejny tablet który nic nie wniesie, a tym bardziej nie wniesie nic Nokii... bez sensu. Nie szkoda im czasu? Mogliby zająć się innymi rzeczami. Naprawdę na lepsze by im to wyszło.

Odpowiedz