DAJ CYNK

Nokia Asha 501 - sprzedaż rusza w tym tygodniu

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 8479

Nokia poinformowała, że jeszcze w tym tygodniu ruszy sprzedaż Nokii Asha 501. Sugerowana cena netto telefonu to 99 dolarów.

Nokia poinformowała, że jeszcze w tym tygodniu ruszy sprzedaż Nokii Asha 501. Sugerowana cena netto telefonu to 99 dolarów.

Nokia Asha 501 ma trwałą, wymienną obudowę, odporny na zadrapania, 3-calowy wyświetlacz dotykowy (QVGA, dwupunktowy multitouch) oraz pojedynczy przycisk "Wstecz". Urządzenie jest dosyć kompaktowe (99,2 x 58 x 12,1 mm) i waży 98 gramów. Nokia Asha 501 oferuje łączność EDGE, Wi-Fi, Bluetooth 3.0 i złącze microUSB 2.0. W zestawie z telefonem dostaniemy kartę microSD 4 GB, którą w razie potrzeby zastąpić można nośnikiem o pojemności do 32 GB. Aparat 3,2 Mpix nie ma funkcji autofocus i nagrywa filmy o rozdzielczości QVGA (15 klatek na sekundę). Nie zabrakło radia FM, próżno natomiast szukać GPS-u.

Czas czuwania z jedną kartą SIM to maksymalnie 48 dni, a przy dwóch aktywnych kartach do 26 dni. Maksymalny czas rozmów to 17 godzin. Wyniki te udało się producentowi uzyskać z pomocą baterii BL-4U o pojemności 1200 mAh.

W pierwszej kolejności kolorową Nokię o interfejsie zaczerpniętym z MeeGo nabyć będą mogli mieszkańcy Tajlandii, Pakistanu i Indii. W kolejnych tygodniach trafi na pozostałe światowe rynki.Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu (wersja Dual SIM).

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Nokia, wł

Tagi: nokia
Przewiń w dół do następnego wpisu