DAJ CYNK

Nokia 9 zadebiutuje 21 sierpnia... wreszcie

17.08.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2611

Ważne 4

1

Nokia 9 to taki model-widmo. Ktoś widział, ktoś słyszał, ale nikt nic nie wie. HMD Global przesuwa premierę w nieskończoność. Czyżby wreszcie okres oczekiwania dobiegł końca?



Nokia 9 to taki model-widmo. Ktoś widział, ktoś słyszał, ale nikt nic nie wie. HMD Global przesuwa premierę w nieskończoność. Czyżby wreszcie okres oczekiwania dobiegł końca?

Tym razem Nokia Mobile zapowiedziała, że 21 sierpnia czeka nas premiera "najbardziej oczekiwanego smartfonu". Jeśli wtedy nie zadebiutuje Nokia 9 - to już chyba nigdy. Dlatego większość ekspertów obstawia właśnie Nokię 9. Telefon owiany jest tajemnicą. Czego możemy się spodziewać? Pewni możemy być tylko Snapdragona 845 i Androida Pie. Najpewniej ujrzymy również wyświetlacz OLED.

Jedna z z wielu zagadek, jakie zostaną rozwikłane we wtorek to kwestia aparatu głównego. Ile ich będzie? Niektóre przecieki mówią o dwóch, inne - o trzech.

Zobacz: Honor 10, Huawei P20 Pro i Nokia 7 Plus to smartfony roku według EISA
Zobacz: Nokia to już dziewiąta największa marka smartfonów

Źródło tekstu: Twitter, wł

Komentarze
Zaloguj się
10. ~
0

2018-08-20 07:03:26

@7: Wniosek o kredyt już można złożyć- zanim wydadzą decyzję to akurat będzie przedsprzedaż. Ja myślę o Providencie :)

Odpowiedz

9. ~Merkava
0

2018-08-20 00:36:56

Brać kredyt, zastawić rodzinę a przede wszystkim teściową i cieszyć się „niebanalną urodą” à la Rachael!...„czas” jest tu i terazWięc ...czas na coś niebanalnego!;)„Well, I/''ll see you when I see you”!:)

Odpowiedz

8. ruskov
0

2018-08-17 16:18:37

a 21 sierpnia będzie: ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... xd

Odpowiedz

7. ~sgddf
0

2018-08-17 14:33:16

Brać kredyt czy poczekać? Ha ha ha ha ha

Odpowiedz

6. ~
-1

2018-08-17 14:06:48

@5 ten znowu się wymadrza

Odpowiedz

5. ViNYL
0

2018-08-17 13:21:12

@3: Raczej mało prawdopodobne. Na takie coś może pójść firma z ugruntowaną pozycją na rynku, takiemu Samsungowi z Tizenem się nie udało. Jakby w HMD wypuścili model z Sailfish (szczególnie flagowy) i by się nie sprzedawał to by firmę pociągnął na dno.

Odpowiedz

4. ~marcellove
0

2018-08-17 12:37:20

To tak jak z potworem z Loch Ness,niby każdy o nim słyszał ale nikt na żywo go nie widział...

Odpowiedz

3. sudione
0

2018-08-17 12:36:07

@1 ...a ja bym kupił jakby chłopaki z Nokii przybili "piątkę" z chłopakami od "Sailfish OS" i jeden model wypuścili z tym systemem operacyjnym. Po prostu na rynku MUSI istnieć trzeci mobilny system operacyjny. Aż dziw bierze, że żadna firma nie spróbuje czegoś takiego wypuścić do 250-270$.:(

Odpowiedz

2. tMati
0

2018-08-17 12:35:44

Dobrzy są. Już chodziły pogłoski o premierze przełożonej na późną jesień. Jeśli nie polecą z ceną w kosmos, to może być ciekawie. Mam nadzieję, że zostawili minijacka.

Odpowiedz

1. ~Knur7 ( Niezgodna7)
-1

2018-08-17 12:30:29

Gdyby był na Symbianie to kupił bym z kilka:-D :-D :-D