DAJ CYNK

Nokia 9 przeszła certyfikację FCC

11.06.2017

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4154

Ważne 1

1

Prezentacja Nokii 9 nadchodzi wielkimi krokami. Co jakiś czas poznajemy nowe informacje. Dzisiaj nie jest inaczej.Prezentacja Nokii 9 nadchodzi wielkimi krokami. Co jakiś czas poznajemy nowe informacje. Dzisiaj nie jest inaczej.

Niedawno widzieliśmy prototyp nowego modelu. Niestety, był zamaskowany. Widzieliśmy również pierwsze informacje z bazy GeekBench. Wiemy na przykład o Snapdragonie 835 czy o wersjach z 4 GB RAM i 8 GB RAM. Teraz Nokia 9 przeszła certyfikację FCC.

Dowiedzieliśmy się dzięki temu, że urządzenie będzie obsługiwało Bluetooth 4.2 oraz NFC. Smartfon będzie obsługiwał standardy GSM oraz CDMA. W połączeniu z faktem, że FCC jest przeznaczony na rynek amerykański znaczy to, że najnowsza Nokia będzie oficjalnie zaprezentowana również tam. To różnica w stosunku do Nokii 3,5 oraz 6. Spekuluje się też, że cena wyniesie około 750 euro za telefon.

Jeśli chodzi o kwestie techniczne, wiemy już sporo rzeczy. Nokia 9 będzie miała 4GB lub 8 GB RAM (zależnie od wersji), 64 GB pamięci wbudowanej, Snapdragona 835 oraz ekran o przekątnej 5,3 cala oraz kamerę główną 13 MP.

Źródło tekstu: phonesdaily.com, wł

Tagi: nokia 9
Komentarze
Zaloguj się