DAJ CYNK

Nokia 9 może mieć nawet 8 GB RAM

26.05.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4049

Ważne 3

2

W wynikach Geekbench pojawił się telefon z 8 GB pamięci RAM, który łatwo można rozpoznać, jako nadchodzącą Nokię 9.W wynikach Geekbench pojawił się telefon z 8 GB pamięci RAM, który łatwo można rozpoznać, jako nadchodzącą Nokię 9.

Jak pisaliśmy niedawno, Nokia 9 będzie smartfonem, który może poważnie zagrozić flagowcom znanych marek. Teraz okazuje się, że na rynek może wejść także wersja tego telefonu wyposażona w aż 8 GB pamięci RAM.

Na obrazku, który jest zrzutem ekranu z przeglądarki Geekbench (browser.primatelabs.com) widzimy wyposażone w 8 GB pamięci RAM urządzenie Unknown Heart (nieznane serce). Skąd wiadomo, że to Nokia? Tak właśnie Geekbench nazywa wszystkie Nokie produkowane przez HMD Global. Poza tym w tabeli widać procesor ARM implementer 81 architecture 8 variant 10 part 2048 revision 1, a to nic innego, jak Qualcomm Snapdragon 835, który ma napędzać Nokię 9.Jest tylko jedna rzecz dziwna w tym wszystkim - bardzo słaby (jak na Snapdragona 835) wynik, uzyskany w tym benchmarku.

Zobacz: Nokia 9: zdjęcia telefonu i garść innych informacji

Źródło tekstu: Geekbench, wł

Komentarze
Zaloguj się