DAJ CYNK

Nokia 7 w lutym trafi do Europy

06.01.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4711

Ważne 5

3

W październiku w Chinach zadebiutowała Nokia 7. Nie wzbudziła tam szczególnej furory. Niedługo urządzenie przestanie być jednak dostępne wyłącznie w Chinach. Czas na Indie i Europę.



W październiku w Chinach zadebiutowała Nokia 7. Nie wzbudziła tam szczególnej furory. Niedługo urządzenie przestanie być jednak dostępne wyłącznie w Chinach. Czas na Indie i Europę.

Jeszcze w styczniu Nokia 7 trafi do Indii. Będzie ona dostępna w ichniejszym Amazonie. Niestety, HMD Global nie podał jeszcze ceny. W Chinach pierwszego dnia chęć zakupu zadeklarowało 100 tysięcy osób, jednak Xiaomi był w stanie w Indiach pokonać granicę 250 tysięcy w dniu premiery. Nokia będzie miała zatem ciężkie zadanie w drugim najludniejszym kraju świata.

Ale Chiny oraz Indie to nie wszystko. W lutym telefon trafi do Europy. Wiadomo, że będzie to jednak kilka państw, a nie wszystkie. Nie wiadomo czy w tym zaszczytnym gronie znajdzie się Polska. Na pewno jednak Nokia 7 trafi do Rumunii. Będzie tam dostępna za 1499 lejów (ok 1344 złotych).

Zobacz: HMD Global zaprezentował Nokię 7

Źródło tekstu: nokiapoweruser, wł

Komentarze
Zaloguj się
17. ~Dep
0

2018-01-08 16:25:15

Popieram 7.Sam mam osobiście Nokię 8 po przejściu z s8 i teraz to ja czuję premium, takich materiałów i spasowania, no i optymalizacji nie ma chyba nigdzie :)

Odpowiedz

16. ~
0

2018-01-08 00:27:34

male nieletnie raczki nie nadazaja ze skladaniem ? Niemozliwe !

Odpowiedz

15. ~
0

2018-01-08 00:27:10

Nokii 2 wciaz nie ma :D

Odpowiedz

14. ~pabloki
0

2018-01-07 20:54:13

kupiłbym za 400 zł nówkę. więcej to to nie warte. skoro nie wzbudziło entuzjazmu w Chinach to tym bardziej w Europie nie wzbudzi.

Odpowiedz

13. ~Flej
0

2018-01-07 15:06:03

Wszystkie nowe Lumie mają VoLTE, tylko operatorzy nasi nie dosyłają uprawnień.Ba, jeszcze za Microsoftu Lumie z serii X5X miały obsługę VoLTE...

Odpowiedz

12. ~~
0

2018-01-07 13:14:28

Ps. Ciekawe czy będą miały voLTE. Jeśli tak, to zastanowię się nad kupnem.

Odpowiedz

11. ~~
0

2018-01-07 13:13:45

Nie wiem po co oni zalewają tak rynek tyloma modelami, prawie niczym się nie różniących

Odpowiedz

10. ~he
0

2018-01-07 12:40:11

4@ Chińczyk ale produkowany w Wietnamie...

Odpowiedz

8. ~
-1

2018-01-07 11:37:13

do numeru @5). Chyba za wszy:-D

Odpowiedz

7. ~MQ
-1

2018-01-07 10:59:47

Mieliście w ogóle kontakt z nowym Nokiami? Kupiłem jednemu bratu pod choinkę Nokię 6, drugiemu wychwalaną Moto G5S. Oba metalowe. Jakość wykonania Nokii 6 to mistrzostwo, Moto wygląda jak zabawka. Sama Nokia podoba mi się bardziej niż moje S8 i iPhone X. Metal świetny w dotyku, ładne linie, szlify, szkło na froncie delikatnie profilowane przy krawędziach. Sam ekran ma ładne, niesprane jak Moto kolory. Telefon ten działa na snapdragonie 430 i gdybym wcześniej o tym nie wiedział to w życiu nie powiedziałbym, że tam siedzi taki słaby procesor. Optymalizacja mistrzostwo. Czkawkę widać tylko przy robieniu zdjęć (cyknięcie trwa jakieś 3 sekundy...) i przy wczytywaniu danych w galerii. Reszta śmiga jak rakieta bez nawet mikro przycięcia. Czekam na Nokię z 18:9 i na pewno będzie na celowniku w zamian za S8.

Odpowiedz

6. ~Bla bla bla
1

2018-01-07 10:46:45

Psy szczekają karawan jedzie dalej i bije kolejne rekordy sprzedaży, brawo HMD. A myślicie, że Szajsung LG Apple produkują w Niemczech? Naiwne istoty z was.

Odpowiedz

5. ~dav
0

2018-01-07 10:02:39

no to czekamy, kak będzie cena poniżej 1500zl to chętnie kupię

Odpowiedz

4. ~R
0

2018-01-07 09:33:16

Dziś Nokia to chinczyki z zawyżoną ceną. Wygląda na to, że ktoś chce zarobić na sentymencie. Ja nie widzę powodu by to kupować.

Odpowiedz