DAJ CYNK

Nokia 7 w lutym trafi do Europy

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5071

W październiku w Chinach zadebiutowała Nokia 7. Nie wzbudziła tam szczególnej furory. Niedługo urządzenie przestanie być jednak dostępne wyłącznie w Chinach. Czas na Indie i Europę.W październiku w Chinach zadebiutowała Nokia 7. Nie wzbudziła tam szczególnej furory. Niedługo urządzenie przestanie być jednak dostępne wyłącznie w Chinach. Czas na Indie i Europę.

Jeszcze w styczniu Nokia 7 trafi do Indii. Będzie ona dostępna w ichniejszym Amazonie. Niestety, HMD Global nie podał jeszcze ceny. W Chinach pierwszego dnia chęć zakupu zadeklarowało 100 tysięcy osób, jednak Xiaomi był w stanie w Indiach pokonać granicę 250 tysięcy w dniu premiery. Nokia będzie miała zatem ciężkie zadanie w drugim najludniejszym kraju świata.

Ale Chiny oraz Indie to nie wszystko. W lutym telefon trafi do Europy. Wiadomo, że będzie to jednak kilka państw, a nie wszystkie. Nie wiadomo czy w tym zaszczytnym gronie znajdzie się Polska. Na pewno jednak Nokia 7 trafi do Rumunii. Będzie tam dostępna za 1499 lejów (ok 1344 złotych).

Zobacz: HMD Global zaprezentował Nokię 7

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: nokiapoweruser, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu