DAJ CYNK

Nokia 7 Plus ma wkrótce posiadać obsługę VoLTE dla dwóch kart SIM

06.05.2018

Dodane przez: Ta_Monika

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5344

Ważne 5

1

W piątek główny specjalista do spraw produktów HMD (spółki mającej prawa do sprzedaży urządzeń marki Nokia) - Juho Sarvikas potwierdził, że Nokia 7 plus otrzyma aktualizację umożliwiającą korzystanie z zasięgu LTE do rozmów na obu kartach SIM. Dotychczas funkcja ta była udostępniona tylko dla głównej karty.



W piątek główny specjalista do spraw produktów HMD (spółki mającej prawa do sprzedaży urządzeń marki Nokia) - Juho Sarvikas potwierdził, że Nokia 7 plus otrzyma aktualizację, umożliwiającą korzystanie z zasięgu LTE do rozmów na obu kartach SIM. Dotychczas funkcja ta była udostępniona tylko dla głównej karty.

Informacja ta została rozpowszechniona w formie odpowiedzi na tweeta zawierającego recenzję Nokii 7 plus. Nie padły deklaracje odnośnie czasu, kiedy uaktualnienie miałoby się pojawić, ale można spodziewać się, że zostanie wprowadzone jeszcze w tym kwartale.

Źródło tekstu: twitter.com/sarvikas, wł

Komentarze
Zaloguj się
40. ~Pora na dobranoc...
-2

2018-05-06 22:34:21

...bo już księżyć świeci.Dzieci lubią misie,misie lubią dzieci.

Odpowiedz

39. karolka
1

2018-05-06 21:27:31

Jak na Nokie to fajny ruch. Nie spodziewałem się.

Odpowiedz

38. ~
1

2018-05-06 20:38:53

@37: Już od dawna wiadomo, że głównymi częstotliwościami w 5G będą 3,4 do 3,8 GHz.W 5 GHz działa najwyżej kontrowersyjny LTE-U wpływający negatywnie na sieci Wi-Fi 5 GHz, a także późniejszy LAA rozwiązujący ten problem kosztem szybkości.

Odpowiedz

37. ~nikki-ta
-1

2018-05-06 18:02:36

z podawanych w prasie częstotliwości wynika,że 5G nie będzie pracować na 5 Ghz ale około 3 Ghz. Może to tylko mylne info?

Odpowiedz

36. ~???
1

2018-05-06 17:58:02

15@ Serio? To zapoznaj się może z info skąd sprzęt i nadajniki ma play do swojej infrastruktury i skąd... i plus ma każdą cześć Polski na nadajnikach od innego producenta i z innego kraju, z Chin też.

Odpowiedz

35. ~pabloki
0

2018-05-06 17:40:30

33 zwykłe wyciąganie kasy od klienta który za dostep do VoLTE musi zapłscic kupujac droższą słuchawkę . dziwne jest to ze świadczenie usługi głosu po LTE jest tańsze dla operatora i lepsze jakościowo. podobnie taniej przesyłać głos po 3g niż 2g.

Odpowiedz

34. ~nikki-ta
-1

2018-05-06 17:28:26

@33 ciekawe co nam zafundują z tym 5G. Czy tam będzie VoLTE? Podobno brak zasięgu. Dla mnie to tragedia, bo mieszkam 15 km od miasta

Odpowiedz

33. ~
1

2018-05-06 17:09:22

32, bo jakoś w przypadku wprowadzenia 3G były od razu internet i rozmowy dostępne, nie robiono z tego super elitarnej usługi dla wybranych, a z puszczeniem głosu po LTE kombinacje alpejskie. Telefony powinny być przystosowane od razu od początku.

Odpowiedz

32. ~nikki-ta
-3

2018-05-06 16:43:21

@31 z tego wynika, że nie ma co szaleć za VoLTE. jeśli się ma 2G, 3G. Dla mnie dobra info, bo zostaną "ciaćki" w kieszeni

Odpowiedz

31. ~
-3

2018-05-06 16:24:27

Volte to raczej ciekawostka. Wszędzie w zasadzie jest zasięg 3G, więc HD Voice kto chce, ten ma.

Odpowiedz

30. ~nikki-ta
-1

2018-05-06 16:21:34

@29 dzięki. Nic się nie martw - wszystko okey. Dość długo jestem użytkownikiem i znam te zagadnienia. Pozdrawiam.

Odpowiedz