DAJ CYNK

Nokia 6 (2018) otrzymuje Oreo już po pierwszym uruchomieniu

07.01.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4418

Ważne 4

1

Kiedy dwa dni temu pisaliśmy o debiucie Nokii 6 (2018), informowaliśmy, że aktualizacja Androida do wersji Oreo nastąpi "lada dzień". Okazało się, że będzie jeszcze szybciej.Kiedy dwa dni temu pisaliśmy o debiucie Nokii 6 (2018), informowaliśmy, że aktualizacja Androida do wersji Oreo nastąpi "lada dzień". Okazało się, że będzie jeszcze szybciej.

Z Chin napływają bardzo ciekawe informacje. Według serwisu NPU kilka niezależnych chińskich źródeł donosi, że aktualizacja do Oreo następuje już po pierwszym uruchomieniu urządzenia. To się nazywa szybka aktualizacja. Ale to nie koniec wieści z Chin.

HMD Global usiłuje jednocześnie dbać o klientów i pozostawać w zgodzie z chińskim prawem. Dlatego na tamtejszym rynku najnowsza Nokia jest dostępna bez usług Google'a, jednak oficjalnie jest dostępne dobrowolne uaktualnienie, które je dodaje. Tutaj jednak pojawia się haczyk. Nie ma drogi powrotnej...

Źródło tekstu: nokiapoweruser, wł

Komentarze
Zaloguj się
1. Dideq
0

2018-01-08 09:39:20

Wszystko dla "dobra" użytkownika żeby nie dać obsługi Treble bo urządzenia wydane z Nougatem nie wspierają Treble po aktualizacji bo podobno się nie da. Tak się Nokia tłumaczyła. :)

Odpowiedz