DAJ CYNK

Nokia 5.1 dostępna w przedsprzedaży w Rosji

24.06.2018

Dodane przez: Ta_Monika

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2768

Ważne 1

0

Prezentacja Nokii 5.1 odbyła się w ubiegłym miesiącu w Moskwie i w Rosji rozpocznie się jej dystrybucja. W oficjalnym, rosyjskim sklepie Nokii bowiem rozpoczęła się przedsprzedaż nowego modelu. Sam telefon ma być dostępny w sklepach na całym świecie od lipca.Prezentacja Nokii 5.1 odbyła się w ubiegłym miesiącu w Moskwie i w Rosji też rozpocznie się jej dystrybucja. W oficjalnym, rosyjskim sklepie internetowym Nokii zainicjowana została przedsprzedaż nowego modelu. Telefon ma być dostępny w sklepach na całym świecie od lipca.

Tak, jak w przypadku Nokii 3.1, HMD Global rozpoczęło przedsprzedaż od Rosji. Ceny jeszcze nie są dostępne, niemniej powinny oscylować w okolicach 189 Euro, zgodnie z informacjami z premiery. Przypuszczalnie następnym krajem, w którym może się rozpocząć wcześniejsza sprzedaż telefonu, mogą być Stany Zjednoczone, z uwagi na niedawne uzyskanie przez aparat certyfikatu FCC.

Równolegle z przedsprzedażą Nokii 5.1 ruszyły zapisy na inny telefon ze stajni HMD - Nokię 8110 4G. W chwili obecnej telefon jest wyceniany na 5990 RUB, czyli w przeliczeniu niecałe 100 USD. Oczywiście na stronie znajduje się informacja, że docelowa cena będzie znana po zakończeniu przedsprzedaży, w każdym momencie dozwolone jest wycofanie się z transakcji.

Zobacz: Specyfikacja Nokii 5.1 Plus
Zobacz: MWC2018: HMD Global prezentuje Nokie 8110 4G

Źródło tekstu: lovenokia.net, wł

Komentarze
Zaloguj się