DAJ CYNK

Nokia 3310 już dostępna w Polsce

11.05.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 9408

Ważne 5

3

Na dzisiejszej konferencji w Warszawie HMD Global ogłosiło wprowadzenie do sprzedaży odświeżonej wersji kultowej Nokii 3310.Na dzisiejszej konferencji w Warszawie HMD Global ogłosiło wprowadzenie do sprzedaży odświeżonej wersji kultowej Nokii 3310.

Już od jutra, czyli 12 maja, w 12 wybranych salonach sieci Play (patrz lista poniżej) ruszy ekskluzywna sprzedaż nowego telefonu sygnowanego marką Nokia, nawiązującego do legendy sprzed kilkunastu lat, połączona z Mistrzostwami Polski w Snake'a (12-14 maja), właśnie na premierowych telefonach. Odświeżona Nokia 3310, dostępna będzie początkowo w kolorze granatowym, ale później dołączą też pozostałe wersje: czerwona, żółta i szara. Play będzie miał wyłączność operatorską do końca czerwca, oferując swoim klientom wariant na jedną kartą SIM.W najbliższy poniedziałek, 15 maja, rozpocznie się sprzedaż detaliczna Nokii 3310 (2017). Jej cena wyniesie około 265 zł. Za kilka tygodni, ale jeszcze w drugim kwartale 2017 roku, wejdą na rynek nowe modele smartfonów Nokia.

Redakcja TELEPOLIS.PL ma już w swoich rękach nową Nokię. Poniżej kilka zrobionych przez nas zdjęć. Wkrótce podzielimy się z Czytelnikami naszymi wrażeniami na temat tego telefonu.Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu