DAJ CYNK

Nokia 3 z Androidem Oreo

11.04.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2402

Ważne 3

1

Nokia, za pośrednictwem oficjalnego konta na Twitterze, poinformowała o wypuszczeniu aktualizacji do Androida 8.0 dla Nokii 3.Nokia, za pośrednictwem oficjalnego konta na Twitterze, poinformowała o wypuszczeniu aktualizacji do Androida 8.0 dla Nokii 3.

Posiadacze Nokii 3 musieli trochę poczekać na aktualizację swoich smartfonów. Najpierw jeszcze w grudniu 2017 roku pojawiła się informacja o tym, że smartfon zostanie pominięty przy aktualizacji systemu do wersji 7.1.2 i od razu otrzyma wersję 8.0. Później pod koniec stycznia 2018 roku wypuszczona została wersja Beta Androida Oreo i w końcu dzisiaj Nokia startuje z finalną wersją aktualizacji oprogramowania. Czas oczekiwania rekompensuje jednak cena smartfonu. Kosztująca dziś niecałe 500 zł Nokia 3 to jeden z najtańszych smartfonów na rynku, który może się pochwalić nową wersją Androida.

Zobacz: Nokia 3 nie otrzyma Androida 7.1.2, ale od razu Androida Oreo
Zobacz: Beta Androida Oreo dla Nokii 3 już w drodzeJak zwykle w takich przypadkach, termin pojawienia się aktualizacji może być zależny od kraju i kanału zakupu.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Nokia; wł

Komentarze
Zaloguj się