DAJ CYNK

Nocna sprzedaż iPhone'a 7 w Orange i T-Mobile

21.09.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 34361

Ważne 5

8

Orange i T-Mobile zapowiadają start sprzedaży iPhone'ów 7 w nocy z 22, na 23 września.

Orange i T-Mobile zapowiadają start sprzedaży iPhone'ów 7 w nocy z 22, na 23 września.

Podczas gdy Play zrezygnował z nocnej premiery iPhone'ów, pałeczkę przejęli Orange i T-Mobile.

Orange sprzedaż rozpocznie minute po północy w salonie w Centrum Handlowym "Arkadia" i Smart Store przy ul. Pańskiej 57/61 w Warszawie, gdzie ma się odbyć specjalna premiera urządzenia. W zależności od wybranego modelu oraz abonamentu, klienci będą mogli kupić iPhone'a 7 i 7 Plus od 699 zł na start w ofertach dla klientów indywidualnych oraz od 0 zł na start w ofertach dla firm. Nie znamy jeszcze szczegółów oferty.

Również w warszawskiej "Arkadii" ruszy nocna sprzedaż w T-Mobile. Operator zapowiedział specjalne rabaty dla ograniczonej liczby klientów, ale nie ujawnił szczegółów promocji przygotowanej na tę okazję.

Gdyby do nocnej sprzedaży dołączył któryś z dwóch pozostałych operatorów lub poznamy szczegóły cenowe, od razu zaktualizujemy wiadomości.

Miejmy nadzieję, że atmosfera będzie lepsza niż podczas premiery w jednym z duńskich miast :) .

Zobacz: Nocna sprzedaż iPhone'a 7
Zobacz: Apple iPhone 7 - dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: Apple iPhone 7 Plus - dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Orange; T-Mobile; wł

Komentarze
Zaloguj się
34. ~Jdnfn
0

2016-09-27 17:13:09

PO CI MI TELEFON Z 2 GB RAMU (TAKIE TELEFONY KONKURENCJA ROBILA 2 LATA TEMU).

Odpowiedz

33. ~Marek Czekaj
0

2016-09-24 22:33:36

zidiocenie sięga zenitu. 4 000 zł za za obudowę ze zgniłym jabłkiem zapłacić. specyfikacja sprzętową sprzed 3 lat, technologie z androida sprzed 3 lat.

Odpowiedz

32. ~PomaranczowyZnawca
0

2016-09-22 22:33:22

Oferta firmowa Orange:Abonament bez limitu polaczenia + stacjonarne, sms, mms, 4gb internetu (na przedluzeniu 6gb badz 9,5) 34.99zl netto + rata 112zl na 24msce. 146.99 x 1.23 x 24 = 4339,14 brutto.

Odpowiedz

31. ~Fazi
0

2016-09-22 16:57:53

Trzeba przyznać że ludzie maja zryte czapki na tle srajfonów..

Odpowiedz

30. ~gość
0

2016-09-22 14:08:56

Srajfon - chiński drogi składak, żadnej rewelacji w tym nie widzę oprócz szpanu i wzajemnego nakręcania się na to.

Odpowiedz

29. ~Ptakami karminy
0

2016-09-22 08:39:45

28. Przerzuciłem tyle telefonów... i jakoś nigdy w kolejkach nie stałem, np. w saturmie;-)

Odpowiedz

28. wlo
0

2016-09-22 08:32:09

27 - sobie iPhone/''a zrób sam... Bez kolejki ;-)

Odpowiedz

27. ~ptakami karmiony
0

2016-09-22 08:30:51

26. Świniaka siekierą w łeb, i zaraz mam kiełbasę;-)

Odpowiedz

26. wlo
0

2016-09-22 08:26:22

25 - kiełbasę w mięsnym też bez kolejki kupujesz? Popatrz, jakie to czasu, że nikogo w sklepie nie ma... Nikt nic nie kupuje - tylko Ty ;-)

Odpowiedz

25. ~ptakami karmiony
0

2016-09-22 07:56:57

Co to ma być- te kolejki po ajfona- czasy komuny? ide z kasą i kupuje na miejscu i bez kolejki.

Odpowiedz

24. ~Marek
0

2016-09-22 07:16:12

Yyy. . . Chyba pracownicy tych salonów szczęśliwi nie są. Nocna sprzedaż to jakiś idiotyzm. Trzeba być niezłym deklem by coś takiego wymyślić.

Odpowiedz

23. ~rrrr
1

2016-09-21 22:28:10

tak z ciekawości żeby sprawdzić zaszedłem na gsm on line kropka pl i tam ublock nie blokuje t-mobile w newsach, a do tego news-y są pisane po polsku, a nie po polskiemu ;]

Odpowiedz

22. PiotrM
1

2016-09-21 21:48:06

@21 ...a biedronka z ogórkami kiszonymi.

Odpowiedz

21. ~
0

2016-09-21 21:22:06

Microsoft powinien zrobic to smao z Surfacem Mobile :P

Odpowiedz

20. ~
0

2016-09-21 21:21:40

Masakra tylko się nie pozabijajcie w tych kolejkach bo wma jeszcze braknie sztuk i wtedy lac sie bedzieci bo "ja nie dostałem" :PŻal mi czytac tej paranoi an iPhona 7 i Apple trzepie kase na ogiarach zmanierowanych przez nich smaych.

Odpowiedz