DAJ CYNK

Nillkin Magic Cube MC020 - rozwiązanie konkursu

25.06.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 1538

Ważne 5

0

Zakończyliśmy konkurs, w którym do wygrania były dwie ładowarki indukcyjne w standardzie Qi. Oto zwycięzcy.Zakończyliśmy konkurs, w którym do wygrania były dwie ładowarki indukcyjne w standardzie Qi. Oto zwycięzcy.

Dzięki uprzejmości polskiego dystrybutora marki Nillkin, mogliśmy zorganizować konkurs, w którym do wygrania były dwie ładowarki bezprzewodowe Nillkin Magic Cube MC020. Egzemplarze przeznaczone na nagrody różniły się kolorem - jeden był biały, a drugi czarny. Aby wygrać któryś z nich, należało wybrać jeden z tych kolorów i uzasadnić swój wybór.

Zobacz: Test ładowarki bezprzewodowej Nillkin Magic Cube MC020 [KONKURS]

W głosowaniu, w którym każdy z członków redakcji TELEPOLIS.PL typował trzy najlepsze odpowiedzi, osobno dla każdego koloru, wybraliśmy zwycięzców.

Kolor biały

Ładowarkę w kolorze białym wygrała Czytelniczka o nicku gatkens. Redakcja niemal jednogłośnie wybrała poniższą odpowiedź jako najlepszą:

Mój telefon wybiera BIAŁĄ.
- Gościmy dzisiaj wyjątkowego gościa: Samsung Galaxy S7 edge! Drogi telefonie, powiedz naszym widzom co Ci przeszkadza w życiu?
- Och, bardzo drażnią mnie wszelkiego rodzaju kable i siedzenie koło kontaktu, ciągłe poszukiwania odpowiedniego miejsca... To naprawdę irytujące.
- To faktycznie może być kłopotliwe. Nawet wyjazd na urlop np. pociągiem lub innym środkiem transportu i ciągle trzeba szukać kontaktów...
- Tak, to dołujące. Mój właściciel bardzo dużo ze mnie korzysta, więc szybko się rozładowuję. A później słucham tych nerwowych komentarzy na swój temat...
"O nie, już się rozładował! A ja akurat jestem u koleżanki, przecież nie będę kraść jej prądu..."
- Na Twoje szczęście wynaleziono już ładowarki bezprzewodowe!
- Jak to? Jak to działa?
- Przykładowo: taka ładowarka Cube Magic Wireless od Nillkin, nie dość, że ma bardzo designerski kształt sześciokąta i stylowo się prezentuje, to w dodatku jest to produkt wysokiej jakości. Jest lekka, wspiera tzw. szybkie ładowanie (nawiasem mówiąc idealne dla Ciebie), jest dla Ciebie bezpieczna - bez obaw, nie wypadniesz z niej dzięki elementom antypoślizgowym! Ją samą też bardzo łatwo naładować!
- Jestem zachwycony! To rewelacyjny produkt, w sam raz dla mnie!!
- A jaki kolor byś wybrał? Czarny czy biały?
- Chyba skusiłbym się na biały - jest tak samo delikatny jak ja!


Drugie miejsce uzyskał komentarz Czytelniczki o nicku sasha92:

Biała, bo mam w domu 6 kotów (3 białe czarne, 2 trikolorki i 1 biało szary), ich nieliczne czarne włosy to pół biedy, na ciemnych ubraniach i meblach słabo je widać, ale białe... jako, że moje koty kochają siadać na wszystkim co popadnie to ich białe włosy widać na wszystkim, dlatego wybieram białą, bo i na tym z pewnością z chęcią posadziłyby swoje puchate zadki, ale przynajmniej białe włosy by się niezbyt na tym odznaczały.

Kolor czarny

W tym przypadku także jedna odpowiedź wygrała zdecydowanie. Jej autorem jest andreww2 i to do niego powędruje czarna ładowarka. A oto zwycięski komentarz:

Wybieram:
[!DEVICETYPE InductionCharger model="Nillkin Magic Cube MC020"]
[body]
[style]
body {
/* black */
color: rgb(0, 0, 0)
}
[/style]
[/body]
[/InductionCharger]

Ponieważ:

boolean isCompatibleWithS7Edge = true;
String S7EdgeColor = "Coral Blue";

*nawiasy kwadratowe tylko po to, by komentarz prawidłowo się wyświetlił


Przy wyborze czarnej ładowarki drugie miejsce zajął egarny:

Czarna ⚫️ bo mam na biurku gruby stos papierów a czarny podobno wyszczupla :)

Zwycięzców (gatkens i andreww2) prosimy o kontakt z redakcją TELEPOLIS.PL, w celu ustalenia adresu do wysyłki. Razem z adresem prosimy także o podanie numeru telefonu, który ułatwi kurierowi kontakt z Wami i dostarczenie nagród.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom. Zapraszamy także do udziału w trwającym jeszcze konkursie, w którym można wygrać jeden z sześciu alkomatów AlcoSense.

Zobacz: Test alkomatów AlcoSense [KONKURS]

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
9. Morvius
0

2018-06-26 11:49:57

Pomysł na białą ładowarkę w formie wywaru, od razu przykuł nasza uwagę. Dla czarnej zaś, napisany językiem Java z pewnością był najbardziej odyginalny. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! :)

Odpowiedz

8. 2oneX_
0

2018-06-26 08:10:39

@up xD sorry jeszcze śpię i dopiero przeczytałem raz jeszcze

Odpowiedz

7. 2oneX_
0

2018-06-26 08:08:11

@LuiN poprawcie kod bo coś się wam rozjechał xP

Odpowiedz

6. ~Niezgodna 7
0

2018-06-25 23:09:39

Z uwagi na zabór konta ładowarka mi się należała

Odpowiedz

5. LuiN
0

2018-06-25 21:43:48

@4, Mirek - a kiedy coś wygrał w naszych konkursach ktoś z Telepolis? Oświeć mnie.

Odpowiedz

4. ~Mirek
-1

2018-06-25 21:42:36

Ładowarka wizualnie fajna,ale wytrzymała aż 3 tygodnie,producent wymienił na reklamacji na magic disk 4 ,widać że to chiński szajs.Ciekawe kto je wygrał,znowu ktoś z telepolis?

Odpowiedz

3. ruskov
0

2018-06-25 21:33:46

hah dziena :) za nic to moge

Odpowiedz

2. LuiN
0

2018-06-25 21:19:53

@1, ruskov - i o Tobie pomyśleliśmy:"Od 12 czerwca do 1 lipca Czytelnicy TELEPOLIS.PL skorzystać mogą ze specjalnego rabatu na produkty marki Nillkin. Wystarczy wejść na nillkin.sklep.pl i w zakładce "Twoje rabaty" wprowadzić hasło telepolis10, aby otrzymać 10% rabat na wszystkie produkty dostępne na stronie."

Odpowiedz

1. ruskov
0

2018-06-25 21:09:09

wole sb kupic sam niz bawic sie w konkursy i tworzyc poezje, ale gratuluje zwycięzcom

Odpowiedz