DAJ CYNK

Nillkin Magic Cube MC020 - rozwiązanie konkursu

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 1845

Zakończyliśmy konkurs, w którym do wygrania były dwie ładowarki indukcyjne w standardzie Qi. Oto zwycięzcy.Zakończyliśmy konkurs, w którym do wygrania były dwie ładowarki indukcyjne w standardzie Qi. Oto zwycięzcy.

Dzięki uprzejmości polskiego dystrybutora marki Nillkin, mogliśmy zorganizować konkurs, w którym do wygrania były dwie ładowarki bezprzewodowe Nillkin Magic Cube MC020. Egzemplarze przeznaczone na nagrody różniły się kolorem - jeden był biały, a drugi czarny. Aby wygrać któryś z nich, należało wybrać jeden z tych kolorów i uzasadnić swój wybór.

Zobacz: Test ładowarki bezprzewodowej Nillkin Magic Cube MC020 [KONKURS]

W głosowaniu, w którym każdy z członków redakcji TELEPOLIS.PL typował trzy najlepsze odpowiedzi, osobno dla każdego koloru, wybraliśmy zwycięzców.

Kolor biały

Ładowarkę w kolorze białym wygrała Czytelniczka o nicku gatkens. Redakcja niemal jednogłośnie wybrała poniższą odpowiedź jako najlepszą:

Mój telefon wybiera BIAŁĄ.
- Gościmy dzisiaj wyjątkowego gościa: Samsung Galaxy S7 edge! Drogi telefonie, powiedz naszym widzom co Ci przeszkadza w życiu?
- Och, bardzo drażnią mnie wszelkiego rodzaju kable i siedzenie koło kontaktu, ciągłe poszukiwania odpowiedniego miejsca... To naprawdę irytujące.
- To faktycznie może być kłopotliwe. Nawet wyjazd na urlop np. pociągiem lub innym środkiem transportu i ciągle trzeba szukać kontaktów...
- Tak, to dołujące. Mój właściciel bardzo dużo ze mnie korzysta, więc szybko się rozładowuję. A później słucham tych nerwowych komentarzy na swój temat...
"O nie, już się rozładował! A ja akurat jestem u koleżanki, przecież nie będę kraść jej prądu..."
- Na Twoje szczęście wynaleziono już ładowarki bezprzewodowe!
- Jak to? Jak to działa?
- Przykładowo: taka ładowarka Cube Magic Wireless od Nillkin, nie dość, że ma bardzo designerski kształt sześciokąta i stylowo się prezentuje, to w dodatku jest to produkt wysokiej jakości. Jest lekka, wspiera tzw. szybkie ładowanie (nawiasem mówiąc idealne dla Ciebie), jest dla Ciebie bezpieczna - bez obaw, nie wypadniesz z niej dzięki elementom antypoślizgowym! Ją samą też bardzo łatwo naładować!
- Jestem zachwycony! To rewelacyjny produkt, w sam raz dla mnie!!
- A jaki kolor byś wybrał? Czarny czy biały?
- Chyba skusiłbym się na biały - jest tak samo delikatny jak ja!


Drugie miejsce uzyskał komentarz Czytelniczki o nicku sasha92:

Biała, bo mam w domu 6 kotów (3 białe czarne, 2 trikolorki i 1 biało szary), ich nieliczne czarne włosy to pół biedy, na ciemnych ubraniach i meblach słabo je widać, ale białe... jako, że moje koty kochają siadać na wszystkim co popadnie to ich białe włosy widać na wszystkim, dlatego wybieram białą, bo i na tym z pewnością z chęcią posadziłyby swoje puchate zadki, ale przynajmniej białe włosy by się niezbyt na tym odznaczały.

Kolor czarny

W tym przypadku także jedna odpowiedź wygrała zdecydowanie. Jej autorem jest andreww2 i to do niego powędruje czarna ładowarka. A oto zwycięski komentarz:

Wybieram:
[!DEVICETYPE InductionCharger model="Nillkin Magic Cube MC020"]
[body]
[style]
body {
/* black */
color: rgb(0, 0, 0)
}
[/style]
[/body]
[/InductionCharger]

Ponieważ:

boolean isCompatibleWithS7Edge = true;
String S7EdgeColor = "Coral Blue";

*nawiasy kwadratowe tylko po to, by komentarz prawidłowo się wyświetlił


Przy wyborze czarnej ładowarki drugie miejsce zajął egarny:

Czarna ⚫️ bo mam na biurku gruby stos papierów a czarny podobno wyszczupla :)

Zwycięzców (gatkens i andreww2) prosimy o kontakt z redakcją TELEPOLIS.PL, w celu ustalenia adresu do wysyłki. Razem z adresem prosimy także o podanie numeru telefonu, który ułatwi kurierowi kontakt z Wami i dostarczenie nagród.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom. Zapraszamy także do udziału w trwającym jeszcze konkursie, w którym można wygrać jeden z sześciu alkomatów AlcoSense.

Zobacz: Test alkomatów AlcoSense [KONKURS]

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu