DAJ CYNK

Nielimitowane LTE również w Red Bull Mobile

18.11.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 9896

Ważne 13

2

Przez 30 dni można bezpłatnie korzystać z szybkiego Internetu 4G LTE w Red Bull Mobile. Po upływie 30 dni usługę można włączyć ponownie, korzystając z kodu.

Przez 30 dni można bezpłatnie korzystać z szybkiego Internetu 4G LTE w Red Bull Mobile. Po upływie 30 dni usługę można włączyć ponownie, korzystając z kodu. Promocja obowiązuje do odwołania.

Promocję darmowy internet LTE można włączyć kodem *111*480*1# (zielona słuchawka). Aktywacja usługi jest możliwa, gdy na koncie znajduje się kwota 30 zł i nie minął okres ważności połączeń wychodzących. Aktywność usługi sprawdzić można kodem *111*480*3#.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: RBM, wł

Komentarze
Zaloguj się
32. ~;
0

2014-08-06 22:40:40

Niezła oferta, właśnie testuję. Powinni przedłużyć tę promocję...

Odpowiedz

31. ~
0

2013-11-26 05:11:21

Jeszcze w Virgin powinien być.

Odpowiedz

30. ~sympatyczny
0

2013-11-20 00:19:51

Czekajcie czyli ta oferta jest w prepaidzie Red Bull, a nie ma jej w usługach Playa na kartę?

Odpowiedz

29. ~adi
1

2013-11-19 12:12:32

niestetywszedzie przewaznie wypowiadaja sie lemingi, pytam sie ktory operator nakarte daje wam 200gb po lte ? i to za free bo tylko trzeba miec ponad 30gb na koncie. Ano nigdzie, w plusie za 50pln macie 5gb, razem moze z 7gb. tu dosteje 2gb na 3g, 200gb na 4g i 50 ziko zostaje co moge zamienic na transfer dodatkowy. jedyny minus to malo nadajnikow. Ale nie dla was oferta dno haahahahahahaa

Odpowiedz

28. buba1234
1

2013-11-18 22:48:12

Polska jest jednym z najbardziej narazonych na boty krajów o to dowod oferta super te biadolą, choc moze to po prostu typowi polacy :P

Odpowiedz

27. ~konio
1

2013-11-18 22:41:13

Wszyscy lamentują jakie to LTE w PLAY jest do bani bo ograniczają do 2Mb/s! A są takie miejsca w centrach dużych miast np. Kraków, Warszawa gdzie Orange daje do 10Mb/s gdzie de facto otrzymujesz 1Mb/s z pingiem na poziomie 60-70ms! Nikt z Was się nie zastanowi że część stacji LTE w PLAY jest postawiona na radiolinii 16-20Mb/s i jak by nie te limity to większość by narzekała że dają w reklamie 150Mb/s tak jak to w PLUSie gdzie de facto otrzymujesz 20Mb/s! Oni są wobec klienta uczciwi! Część radiolinii zamiast 20Mb/s zamienili na 80Mb/s i więcej nawet 150Mb/s stawiają. Będą dawać większe transfery tylko to wymaga czasu.

Odpowiedz

25. ~ee
0

2013-11-18 19:35:11

Ja w orange mam 16 mb/s w h+

Odpowiedz

24. ~
0

2013-11-18 19:21:04

50zł wartości pierwszego doładowania.Masz wtedy aktywne wychodzące na 100 dni.Potem znów kupujesz za 50 zł i jeszcze raz. Wychodzi jakieś 200zł i możesz to wygadać lub sprzedać na alledrogo.Tylko jaki modem do tego musi być? Czy modem zgodny z Areo2 za 149 zł będzie działał?

Odpowiedz

23. ~piokuk
2

2013-11-18 19:20:23

W Krakowie działa bardzo dobrze. W Play na kartę 4G (czy jak to się tam nazywa) w zasadzie cały czas mam prędkość maksymalną, czyli 15 megabitów. przeczytaj dokładnie o co chodzi z tymi 30 Złotymi na koncie.

Odpowiedz

22. ~Piotrek
1

2013-11-18 18:59:06

Jakie za free jak kosztuje 30 zł na 30 dni - ale limit wypas tylko aby działało

Odpowiedz

20. ~Adik
2

2013-11-18 18:47:17

Lol no to pojechali ładnie - 200gb praktycznie za free - jade zaraz kupic starterek

Odpowiedz

19. ~olo
2

2013-11-18 18:25:49

Psy szczekaja - karawana idzie dalej. Daja za free a Wy narzekacie. Jakie to polskie ;) ...

Odpowiedz

18. ~Przemek
1

2013-11-18 18:22:23

yyyy... gdzie jest zapis w regulaminie o ważności promocji do końca 2014 r?

Odpowiedz