DAJ CYNK

Niedługo premiera Samsunga Galaxy J4 (2018) z wymiennym akumulatorem

18.05.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3314

Ważne 4

0

Samsung potwierdził nadchodzącą premierę modelu J6, jednak okazuje się, że to nie jest jedyny telefon nad którym pracują Koreańczycy. Bliski zaprezentowania jest także bardziej budżetowy J4.



Samsung potwierdził nadchodzącą premierę modelu J6, jednak okazuje się, że to nie jest jedyny telefon nad którym pracują Koreańczycy. Bliski zaprezentowania jest także bardziej budżetowy J4.

Nowy smartfon Samsunga będzie posiadał dwie wersje różniące się pamięcią: 2 GB RAM i 16 GB pamięci wbudowanej oraz 3 GB RAM oraz 32 GB pamięci wbudowanej. Poza tym zobaczymy tradycyjny format obrazu 16:9 i przekątną ekranu 5,5 cala. O wszystko zadbają: wymienny akumulator o pojemności 3000 mAh i Exynos 7570. Aparat główny będzie mógł się pochwalić 13 MP.

Nie mamy pewności co do daty premiery, przecieki sugerują jednak początek czerwca.

Zobacz: Samusung Galaxy J4 2018 pojawił się w benchmarku
Zobacz: Różne wersje Samsunga Galaxy J6

Źródło tekstu: Winfuture, wł

Komentarze
Zaloguj się
11. ~loki
0

2018-05-19 17:17:06

@2 to co napisalbadanzywa sie wyrazaniem opinii.@4 oby to byl zwiastun wlasciwego trendu w projektowaniu jakby nie patrzec sprzetu ktory sie zuzywa@5 daj linka do badan ile procent wyprodukowanych ekranow zostalo uszkodzonych poprzez wypalenie matrycy..@9 Polska to kraj ekspertow-teoretykow z wiedza pozyskana z tabloidow i internetow...Pozdrawiam

Odpowiedz

10. t r o i p
0

2018-05-18 18:27:41

9,Wszystko zależy jak się używa telefonu, na AMOLEDACH nie można długo wyświetlać statycznego obrazu.U mie w domu już ponad 2 lata jest s7 edge i jest wszystko cacy, a kolega też jakiś czas temu kupił sobie s7 i po kilku miesiącach ma pozostałości po klawiaturze i nawigacji. Także wszystko niestety zależy od używania ekranu typu AMOLED

Odpowiedz

9. ~szok
0

2018-05-18 17:22:08

@posiadałeś kiedyś telefon z amoledem? pewnie nie tylko piszesz takie głupoty w sieci nie znając realiów.Używałem kilku modeli z amoldem i żaden po dwóch latach nie był wypalony....

Odpowiedz

8. ~der
0

2018-05-18 16:01:21

Samsung ma ok. 30 modeli telefonów które różnią się w większości drobiazgami ale mają jedną wspólną cechę - kiepskie wsparcie firmware. Jeżeli producent uważa, że wypuszczenie kolejnych modeli do sprzedaży przełoży się na lepsze wyniki to życzę powodzenia!.

Odpowiedz

7. ~cq
0

2018-05-18 15:43:28

@5. Oni się nie znają. Wyślij ostrzeżenie

Odpowiedz

6. ~
0

2018-05-18 15:37:42

używałem amoleda 2 lata dałem dziecku które używa go już 3 lata intensywnie i nic się nie wypaliło

Odpowiedz

5. ~Marek
0

2018-05-18 15:08:50

Ekran Amoled dyskwalifikuje ten telefon na starcie. Wypalający się ekran i żółta biel dziękuje.

Odpowiedz

4. ~Mobi
1

2018-05-18 14:48:54

O, wreszcie powrót do normalności. Tylko jeszcze te wymiary. Dużo ludzi nie potrzebuje patelni.

Odpowiedz

3. ~
1

2018-05-18 14:47:29

Gdzie widzisz te półki telefonów z wymiennym akumulatorem?

Odpowiedz

2018-05-18 14:45:51

@1 Inni mają tak od kilku lat. Nie wiem czym się tak podniecasz. Telefonów o takiej specyfikacji jest na każdym kroku pełne półki. No chyba, że ktoś jest fanbojem Samsunga, to musi kupić ten model.

Odpowiedz