DAJ CYNK

Nie kupisz Galaxy S9 za 1 euro - Samsung ostrzega

12.06.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 8756

Ważne 3

1

Samsung przestrzega przed oszustami, którzy oferują w Internecie Galaxy S9 za 1 euro.



Samsung przestrzega przed oszustami, którzy oferują w Internecie Galaxy S9 za 1 euro.

Każdy, kto chociaż trochę porusza się po Internecie z całą pewnością nie raz wygrał masę tabletów, smartfonów, komputerów i konsol do gier. Wygląda na to, że w przypadku Samsunga skala problemu stała się dosyć duża, bo firma wydała specjalne ostrzeżenie w tej sprawie.

Za przykład może tutaj posłużyć np. strona internetowa 1europhone.com, na którą trafiłem bardzo szybko z odnośnika pod filmem w serwisie YouTube, bo wpisaniu w wyszukiwarkę frazy "Galaxy S9 1 euro". Oszuści nie tylko tworzą specjalne strony internetowe, ale umieszczają na nich fałszywe komentarze zadowolonych "klientów" oraz wykorzystują do tego spreparowane konta w serwisach społecznościowych.

Samsung przestrzega przed Galaxy S9 za 1 euro, a my przestrzegamy przed wszystkimi tego typu "promocjami".

Źródło tekstu: Samsung; wł

Komentarze
Zaloguj się
15. ~gość
0

2018-09-25 10:44:22 host: 77.32.2(...)9

Uwaga też na firmę Need4fun.com.

Odpowiedz

14. 2oneX_
0

2018-06-12 18:57:32

Niestety ale osoby starsze nie do końca wiedzą co i jak w sieci przez co tacy oszuści żerują, no i jest jeszcze grupa młodych nieogarniętych którzy myślą że w internetach dadzą im coś za bezcen - tych mi nie szkoda skoro nie chcą się uczyć.@9 co już jedzie do Ciebie iPhon za 1 €?

Odpowiedz

13. ~
0

2018-06-12 18:41:08

Przestrzegacie przed tego typu promocjami? To po co wyświetlacie ludziom reklamy telefonów za 1zł? Hipokryzja?

Odpowiedz

12. ~Niezgodna Niezadowolona 7
0

2018-06-12 16:52:45

Cos musi spac, jakies licho w tych ajfonach, bo znajoma kiedys taki miała i pewnego dnia... oddała go na wymiankè z ogromnà stratà bez zawahania. Zastrzeliła mnie:-O

Odpowiedz

11. ~Niezgodna Niezadowolona 7
0

2018-06-12 16:45:23

Oszust oszustem, ale ile osòb u nas siè nabiera (w majestacie prawa) na abonament i fonik za 1zł..?Teraz to i lodòw za złotòwkè nie dajà;-)9) zieeeew..!

Odpowiedz

10. ~frasag
0

2018-06-12 16:44:23

@9: Ty pilnuj swojego "boga" Appla i jego syna Ajfona.

Odpowiedz

9. mlody_pelikan
0

2018-06-12 16:36:59

wcale bym się w sumie nie zdziwił gdyby gromada cebulaków kupujących na co dzień xiaomi się na to złapała i by myślała że w końcu złapali boga za nogi i będą mieli dobre markowe telefony :D

Odpowiedz

8. ~syska
0

2018-06-12 16:06:33

dla mnie to od razu byłoby podejrzane bo przecież wiadomo, że te telefony tylko nie kosztują

Odpowiedz

7. ~delta
1

2018-06-12 15:12:10

Ktoś się na to nabiera?

Odpowiedz

6. ruskov
0

2018-06-12 14:51:17

Tiaaa ,kliknij w ten link w ciągu Xsekund a wygrasz samsunga s9" haha :D

Odpowiedz

4. mikkel
0

2018-06-12 14:34:32

a za 2 ełro to kupię 2 samsungi czy samsunga i ajfona?

Odpowiedz

2. ~Jaaa
0

2018-06-12 13:45:40

to piszą, jak przekieruje Cię na inną stronęi podasz maila:where i can buy galaxy s9AylinHello! Welcome to Yourbet.Ty — zaktualizuj informacje1 eurAylinUnfortunately, I cannot help in terms of your question. But I can assist you about our site.

Odpowiedz