DAJ CYNK

NeoRetro - nowoczesny retrotelefon na zamówienie

29.06.2015

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3603

Ważne 6

7

NeoRetro to projekt retrotelefonu stworzony przez projektantów Orange, w którym połączono styl telefonów z lat trzydziestych ubiegłego wieku z dzisiejszą technologią, funkcjami i materiałami.

NeoRetro to projekt retrotelefonu stworzony przez projektantów Orange, w którym połączono styl telefonów z lat trzydziestych ubiegłego wieku z dzisiejszą technologią, funkcjami i materiałami.



NeoRetro ma by uniwersalnym, domowym telefonem działającym z tradycyjną linią lub z multimedialnym routerem. Składa się ze stacji bazowej, głównej słuchawki i drugiej, która może służyć nie tylko jako głośnik, ale także umożliwia dołączenie się do rozmowy drugiej osoby. Rzucająca się w oczy tarcza numerowa umożliwia wybieranie numeru za pomocą przycisków dotykowych

Projekt jest kampanią crowdfundingową (finansowaniem społecznościowym) dla zebrania minimalnej liczby zgłoszeń do rozpoczęcia produkcji. Koszt udziału wynosił od 99 do 109 euro (bez kosztów wysyłki). W tej chwili jest już osiągnięty limit 500 zgłoszeń. Dostawa planowana jest na pierwszą połowę 2016 roku. Jeżeli cały projekt się uda, to telefon trafić ma też do sprzedaży w salonach Orange.


Źródło tekstu: Orange, wł

Komentarze
Zaloguj się
13. ~zdzichu
0

2015-06-30 11:50:16

A w jakim standardzie / na jakiej częstotliwości ma to cudo działać? DECT / 1900 MHz?

Odpowiedz

12. ~
1

2015-06-29 21:09:44

NeoRetro to mi pachniuśmierdzi... zwykłą KOMERCHĄ.

Odpowiedz

11. PLANET
0

2015-06-29 19:53:52

No - i to JEST prawdziwy oldskool, czy też.. prawdziwe hipsterstwo. Ot, kwestia spojrzenia ; )

Odpowiedz

10. ~
0

2015-06-29 19:44:26

Jeszcze można kupić takie co się tarcza kręci.

Odpowiedz

9. PLANET
0

2015-06-29 19:11:27

Tarcza się nie kręci... eee, za mało retro ; )

Odpowiedz

8. ~
0

2015-06-29 18:40:55

@7 miałem napisać na numery stacjonarne.

Odpowiedz

7. ~
0

2015-06-29 18:40:31

Może mają nadzieję że wraz z ofertą tego telefonu ożywią zamówienia na telefony stacjonarne :)

Odpowiedz

6. ~Piotrek
1

2015-06-29 16:57:29

Jablotron był wcześniej - i jest na kartę SIM a nie na DRUTA

Odpowiedz

5. ~olin
-1

2015-06-29 15:34:08

@1NeoRetro ma by uniwersalnym, domowym telefonem działającym z tradycyjną linią lub z multimedialnym routerem. - gdzie tu wzmianka o funkcji routera w tym sprzecie i czego nie rozumiesz?

Odpowiedz

4. ~pabloki
1

2015-06-29 15:19:36

jaki to ma cel? btw widziałem w sobote 40 letniego hipstera który ładował swoją zabaweczkę-smartfon i miał do niego podłaczoną słuchawkę stylizowana na taka z tlefonu analogowego z kabelkiem. a że hipster to jaskrawo pomarańczowa bo kolor zwraca uwage .

Odpowiedz

3. ~Joey
-1

2015-06-29 14:41:25

@2 wiem że może być routerem, dlatego mówie że chciałbym taki router........

Odpowiedz

2. Marek_G
1

2015-06-29 14:30:51

@1 Sugeruję przeczytać jeszcze raz, tym razem ze zrozumieniem.

Odpowiedz