DAJ CYNK

nc+ wprowadza do oferty dekoder 4K UltraBOX+

08.11.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 8537

Ważne 5

4

nc+ wprowadza do oferty zapowiadany dekoder 4K. Dzięki temu miłośnicy sportowych wrażeń obejrzą m.in. Ligę Mistrzów w jakości Ultra HD.nc+ wprowadza do oferty zapowiadany dekoder 4K. Dzięki temu miłośnicy sportowych wrażeń obejrzą m.in. Ligę Mistrzów w jakości Ultra HD.

Tak jak wszystkie dekodery nc+, 4K UltraBOX+ można podłączyć do Internetu i zyskać dostęp do biblioteki VOD i nc+ GO TV, w której znajduje się 12 000 filmów, seriali i programów na życzenie. Dzięki dostępowi do wypożyczalni filmów bezpośrednio na dekoderze, fani kina będą mogli zobaczyć również najnowsze kinowe produkcje na ekranie telewizora, jeszcze przed premierą w TV. Jeśli produkcje będą dostępne w jakości 4K, a dekoder będzie podłączony do łącza internetowego o odpowiedniej przepustowości, dekoder 4K odtworzy materiały w tej jakości zarówno z kolekcji nc+ GO TV, jak również z VOD. Dzięki funkcji zdalnego nagrywania, użytkownicy usługi nc+ GO mogą zlecić nagranie programu telewizyjnego na dekoderze podłączonym do internetu bezpośrednio z urządzenia mobilnego z zainstalowaną aplikacją nc+ GO z dowolnego miejsca.

Dekoder 4K UltraBOX+ wprowadza również funkcjonalność Multirecording, która pozwola na nagrywanie trzech programów w tym samym momencie, przy jednoczesnym oglądaniu czwartego "na żywo" (pod warunkiem wyposażenia instalacji antenowej w konwerter Unicable lub Wide-Band). Korzystając z tego samego konwertera, dekoder zyskuje kolejną funkcjonalność "Fast Zapping", co zagwarantuje bardzo szybkie przełączanie się miedzy kanałami. 4K UltraBOX+ został wyposażony w dysk twardy o pojemności 1 TB, co pozwala na zapisanie nawet 600h nagrań.

Dekoder 4K UltraBOX+ jest oferowany w wybranych pakietach telewizyjnych i ofertach łączonych Telewizja + Internet + Telefon. Będzie również dostępny w świątecznej promocji platformy nc+ Extrakasa.

Zobacz: 700 zł na zakupy od nc+

Źródło tekstu: nc+

Przewiń w dół do następnego wpisu