DAJ CYNK

Nazwa kodowa Huawei Mate 10 to Marcel

27.08.2017

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 33

Ważne 1

1

Huawei poinformował ostatnio, że 16 października zaprezentuje smartfon z podwójnym aparatem głównym. Nie podał jego nazwy, w zamian za to dostaliśmy enigmatyczne #beyondthegalaxy. Tajemnicą poliszynela jest jednak to, że zobaczymy wtedy model Huawei Mate 10. Albo inaczej: Marcel.Huawei poinformował ostatnio, że 16 października zaprezentuje smartfon z podwójnym aparatem głównym. Nie podał jego nazwy, w zamian za to dostaliśmy enigmatyczne #beyondthegalaxy. Tajemnicą poliszynela jest jednak to, że zobaczymy wtedy model Huawei Mate 10. Albo inaczej: Marcel.

Marcel - tak właśnie brzmi nazwa kodowa tego smartfonu przez cały okres jego projektowania oraz produkcji. Czy będzie on w stanie konkurować z tegorocznymi modelami Samsunga (co sugeruje #beyondthegalaxy)? Oczekuje się, że nowy flagowiec chińskiego producenta będzie wyposażony w 6,1-calowy bezramkowy wyświetlacz o rozdzielczości 1080 x 2160 pikseli (proporcje 1:2) i procesor HiSilicon Kirin 970. Nadchodzący smartfon będzie miał 4 GB RAM-u i 64 GB pamięci na dane. Do tego podwójny aparat fotograficzny sygnowany logiem Leica i akumulator o pojemności 4000 mAh.

Informację o nazwie kodowej zawdzięczamy Evanowi Blassowi. Wątpliwe by podał ją bez przyczyny. Prawdopodobnie zrobił to w ramach podgrzewania atmosfery, a w zanadrzu ma on kolejne informacje.

Źródło tekstu: Twitter, wł

Komentarze
Zaloguj się