DAJ CYNK

Następca Nokii 6 ze Snapdragonem 660

08.12.2017

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3328

Ważne 0

0

HMD Global przygotowuje się do wydania przyszłorocznych modeli swoich smartfonów. Czego możemy się spodziewać po następcach? Mamy już pierwsze informacje o nowej Nokii 6.



HMD Global przygotowuje się do wydania przyszłorocznych modeli swoich smartfonów. Czego możemy się spodziewać po następcach? Mamy już pierwsze informacje o nowej Nokii 6.

Najbardziej odczuwalną zmianą ma być zmiana procesora. Tym razem o wszystko zadba nie Snapdragon 430, a Snapdragon 660. To ten sam, który wcześniej miał trafić do Nokii 8. Nie ma pewności jaki system nazewniczy tym razem przyjmie HMD Global, choć przecieki mówią o Nokii 6 (2018). Nowy smartfon ma zostać ogłoszony w styczniu 2018 roku, natomiast światowa premiera ma mieć miejsce podczas MWC 2018. W ramach obchodów pierwszej rocznicy powrotu Nokii na rynek smartfonów.

Zgodnie z dotychczasowymi informacjami, Nokia 6 (2018) będzie mogła się pochwalić 4 GB RAM, 32 GB pamięci wbudowanej, czytnikiem linii papilarnych na tyle urządzenia oraz ekranowymi przyciskami funkcyjnymi Androida. Telefon ma obsługiwać dwie karty SIM.

Źródło tekstu: Phoneradar, wł

Komentarze
Zaloguj się
28. wlo
0

2017-12-09 11:01:49

24 - nie ma Nokii 6. Nigdy nie miałem. Nie używam nawet smartfonu. Mam Nokię 730, kupioną wiosną 2016 - wyprzedaż w jakimś markecie byłą i tanio kupiłem... Leży w szufladzie od tego czasu. Dwa razy tylko baterię sprawdzałem - trzyma po jednym podładowaniu rok czasu bez problemu ;-)

Odpowiedz

27. ~
0

2017-12-08 22:06:20

26 ty masz nokie 6288. Juz pisałeś na gsmonline

Odpowiedz

26. ~ckub
0

2017-12-08 21:53:20

@25 Napisałeś ciekawy komentarz. Wynika z niego, że nie doświadczyłeś jeszcze jakichś awarii telefonu. Pogratulować. Ja miałem już kilka. Najbardziej nabrałem sie jak akumulator miał mieć 6000 mAh. To była prawda, tylko telefon pobierał b,dużo prądu i przy 3000 mAh pracował tylko 12 min. Teraz używam Nokii z Symbianem, ale typu nie podam bo by było dużo śmiechu.

Odpowiedz

24. ~ckub
0

2017-12-08 21:32:09

@22 nie popiera napewno Twojej wypowiedzi wlo. On kupił Nokie 6 i drobna usteraka każdemu może się przytrafić

Odpowiedz

22. broown
0

2017-12-08 21:21:57

Nokia kojarzyć będzie mi się tylko z beznadziejnością windowsa i raczej nic tego nie zmieni.

Odpowiedz

21. wlo
0

2017-12-08 21:17:26

20 - mówiłem Ci - nie o tym myślałem... Ale Ty możesz dalej kombinować - jeśli to lubisz ;-)

Odpowiedz

19. ~ckub
0

2017-12-08 20:08:19

@18 wlo, a może ładowarka jest uszkodzona, albo brak styku w gnieżdzie telefonu? Dobrze, że o tym napisałeś.

Odpowiedz

18. wlo
0

2017-12-08 18:32:44

19 - ciągle co innego miałem na myśli... Ty się staraj ;-)

Odpowiedz

17. wlo
0

2017-12-08 18:21:48

Ale jeśli lubisz trollować... Mi to nie przeszkadza ;-)

Odpowiedz

16. wlo
0

2017-12-08 18:19:23

15 - nie o to mi chodziło ;-)

Odpowiedz

14. wlo
0

2017-12-08 17:36:32

Rozładowany akumulator telefonu się nie ładuje - żeby było jasne. Bo widzę, że dla niektórych, nie dość że trzeba totalnie poprawnie ortograficznie, interpunkcyjne itd. pisać, to jeszcze jasno wyłożyć techniczne aspekty ;-)

Odpowiedz

13. wlo
0

2017-12-08 17:33:03

11/12 - problem w tym, że podłączenie ładowarki NIC nie daje. Telefon się nie ładuje po prostu ;-)

Odpowiedz

12. ~Cuma
0

2017-12-08 17:11:35

At11Nie ma żadnego takiego modelu. Jezeli napięcie spada poniżej pewnego poziomu to *** Dopiero podpiecie ładowarki rozwiązuje sprawe

Odpowiedz

11. ~lol
0

2017-12-08 16:12:34

@1 W jakim innym modelu można włączyć telefon w którym wyczerpała się bateria?

Odpowiedz