DAJ CYNK

Narzekasz na brak LG V20 w Polsce? Zobacz LG V34

18.10.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 39

Ważne 7

3

Jeszcze dobrze nie zaczęły się narzekania na niedostępność LG V20 w Europie, a już mamy czego zazdrościć Japończykom - dostaną oni najlepszy jak dotąd smartfon LG - model V34.

Jeszcze dobrze nie zaczęły się narzekania na niedostępność LG V20 w Europie, a już mamy czego zazdrościć Japończykom - dostaną oni najlepszy jak dotąd smartfon LG - model V34.LG V34 będzie dostępny na zasadach wyłączności w japońskiej sieci komórkowej Au Japan. Pod względem specyfikacji to po części klon LG V20, wliczając w to metalową obudowę, podwójny przedni wyświetlacz, trzy aparaty fotograficzne, poczwórny DAC, rozwiązania audio B&O, Snapdragona 820, 4 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart microSD czy Androida 7.0.

Telefon jest jednak znacznie mniejszy za sprawą ekranu o przekątnej 5,2 cala, zamiast 5,7 cala (QHD). Jakby tego było mało, nowa wersja ma uszczelnianą obudowę, a wymienny akumulator oferuje pojemność 3000 mAh.

Specjalnie dla wymagającego rynku japońskiego, nie zabrakło obsługi łączności WiMAX 2+, jest też LTE wraz z VoLTE i tuner cyfrowej telewizji naziemnej. Premiera w Japonii już w połowie listopada - reszta świata obejść musi się smakiem. Gdyby ktoś jednak wpadł na pomysł sprowadzenia sobie tego telefonu z Japonii - LTE 800 MHz nie zabrakło :-).

Źródło tekstu: GSMArena, wł

Komentarze
Zaloguj się