DAJ CYNK

Nakładka na iPhone'a do całowania przez Internet

23.12.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 30

Ważne 4

11

Kissenger, to specjalna nakładka na iPhone'a, która pozwala pocałować drugą osobę... online.

Kissenger, to specjalna nakładka na iPhone'a, która pozwala pocałować drugą osobę... online.

Związki na odległość, często zupełnie wirtualne, to coraz powszechniejsze zjawisko w dzisiejszych czasach. Co gdyby takie osoby mogły się w jakikolwiek sposób poczuć pomimo dzielącej ich odległości? A gdyby tak można było pocałować znaną osobę? Angelinę Jolie? To wszystko może umożliwić Kissenger.

Kissenger, to przypominająca stację dokującą nakładka na iPhone'a. Do działania potrzebne są dwa takie urządzenia i specjalna aplikacja. Główną częścią Kissengera jest jego dolna część, przypominająca kształt ust, pokryta silikonową nakładką. Pod nią znajdują się specjalne czujniki, które wykrywają dotyk ust. Im mocniej jedna osoba przyłoży usta do urządzenia, tym mocniej poczuje to osoba po drugiej stronie. Jak przekonują twórcy urządzenia, odczucia są bardzo realistyczne.

Twórcy urządzenia (dobrze myślicie, Azjaci) przekonują, że ich urządzenie jest idealne dla:

  • par - dla związków na odległość, w momencie, kiedy druga połówka gdzieś wyjdzie, tutaj przykłady można mnożyć,
  • rodzin - brzmi dziwnie, ale jako przykład podana została sytuacja dziewczynki, która mieszkając w Londynie może dzięki temu pocałować swoją babcię w Tokio,
  • fanów - dzięki temu każdy może pocałować swojego idola, a ten, jak słusznie zauważa portal BGR może na tym nieźle zarobić. Aplikacja Kim Kisses za jedyne 4,99 pozwalająca pocałować Kim Kardashian.

Urządzenie z pewnością znalazłoby swoich odbiorców. Zapewne Japonia oszalałby na jego punkcie. Póki co nie wiadomo kiedy Kissenger mógłby pojawić się na rynku oraz w jakiej cenie. A jego możliwości możecie zobaczyć poniżej.

Źródło tekstu: Kissenger; wł

Komentarze
Zaloguj się