DAJ CYNK

Nadchodzi nowy smartfon Meizu - M5c

21.05.2017

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3931

Ważne 2

1

Z oficjalnego komunikatu Meizu na Twitterze oraz z ich strony internetowej wiemy jedno: wielkimi krokami nadchodzi kolejne urządzenie Azjatów. Tym razem będzie to Meizu M5c.Z oficjalnego komunikatu Meizu na Twitterze oraz z ich strony internetowej wiemy jedno: wielkimi krokami nadchodzi kolejne urządzenie Azjatów. Tym razem będzie to Meizu M5c.

W październiku zaprezentowano model Meizu M5, w grudniu światło dzienne ujrzał natomiast Meizu M5 Note. Chińskie przedsiębiorstwo trzyma się w takim razie swojego zwyczaju co do nazewnictwa i terminów. Ostatnio na swoim profilu na Twitterze umieściło ono jedną ciekawą wiadomość. Składała się ona z kolorowej literki "C". Razem z dopiskiem "Stay Tuned" nie zostawia to raczej miejsca na wątpliwości. Szczególnie, że możemy już zobaczyć wygląd nowego modelu.

Nie wiadomo na razie wiele. Urządzenie na pewno wyjdzie w następujących wersjach kolorystycznych: szkarłat, błękit paryski, czerń, pudrowy róż oraz wanilia. Prawdopodobnie będzie to najsłabszy smartfon z rodziny M - powinien zatem kosztować mniej niż 599 juanów (około 330 zł).

Źródło tekstu: androidcentral, meizu, wł

Tagi: meizu
Komentarze
Zaloguj się