DAJ CYNK

Nadchodzi LG V35 ThinQ

12.04.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 1357

Ważne 3

1

Wydaje się, że nadszedł czas kiedy możemy oznajmić, że LG zmienił swoja nazewnictwo telefonów na dobre. Czas bowiem na kolejny model "ThinQ".Wydaje się, że nadszedł czas kiedy możemy oznajmić, że LG zmienił swoja nazewnictwo telefonów na dobre. Czas bowiem na kolejny model "ThinQ".

Najpierw Koreańczycy ogłosili V30S ThinQ, potem dowiedzieliśmy się, że na początku maja zadebiutuje G7 ThinQ, natomiast teraz pojawiają się informacje o LG V35 ThinQ. Możemy się spodziewać przekątnej ekranu 6 cali oraz wyświetlacza OLED. W przeciwieństwie do G7 ThinQ nie zobaczymy jednak wcięcia. To z pewnością bardzo dobra informacja dla wielu klientów.

Znowu otrzymamy podwójny aparat (16 MP + 16 MP). Nazwa "ThinQ" sugeruje skupienie się LG na sztucznej inteligencji. Fani tego rozwiązania nie zawiodą się - LG szykuje moduł "AI Cam.", wiadomo jednak, że firma planuje dalsze badania w sferze sztucznej inteligencji.

Nie ma jeszcze pewności co do daty debiutu nowego smartfonu. To trzeci z modeli, nad którymi teraz pracuje LG. Poprzednie to G7 ThinQ oraz Q7.

Zobacz: LG G7 to kolejny model "ThinQ"
Zobacz: Latem zobaczymy LG Q7

Źródło tekstu: androidheadlines.com, wł

Komentarze
Zaloguj się